Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy "ráznátok le" valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy "ráznátok le" valakit, aki nyíltan nem mondja ki, hogy akar valamit, de elég egyértelműen leszűrhető a viselkedéséből?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyasvalakiről van szó, akit a barátomnak tartok, de én nem vonzódom hozzá, és csak azért, mert egyedül vagyok, nem fogok összejönni vele...
2013. júl. 21. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretnék CSAK a barátod lenni
2013. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

nem lehet a barátod, ha elutasítod a lénye egy jelentős részét, a testét


szóval te csak kihasználod őt lelkileg


szép

2013. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért használnám ki? azért, mert nem tartom vonzónak? ha mindenkihez vonzódnék, akit a barátom, elég nagy gáz lenne velem...
2013. júl. 21. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy ha a "barát" jelzőt abban az értelmében használtad, hogy társam, szerelmem, akkor nem. nem járunk, és épp ezt mondom, hogy nem járnék olyannal, aki nem tetszik, mert szerintem éppen akkor okoznék neki több fájdalmat.
2013. júl. 21. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
mi az-az egyértelmű viselkedés?
2013. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyfolytában dicsérget, mondja, hogy én milyen aranyos/kedves/normális/szép lány vagyok, moziba hív, a karomat simogatja. facebookon is állandóan írogat, ha azt írom vissza, hogy fáradt vagyok, akkor 2 óra múlva megint ír: "még mindig"? kezd kicsit terhes lenni a dolog, és én tényleg nem akarom megbántani.
2013. júl. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!