Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Nektek belefér ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek belefér ez egy házasságba, hosszú élettársi kapcsolatba? Ha nem, akkor miért? Nem bíztok eléggé a párotokban?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy férjnél vagyok, boldog házasságban élünk. Pár napja beszélgettem édesanyámmal, és kérdezte hogy mostanság lesznek e programjaink. Mondtam hogy a férjem osztálytalálkozóra megy. ( az előzőre elvitt engem is, de nekem nincs kedvem most menni). Így találkozom az egyik barátnőmmel, utána pedig a legjobb barátommal (férfi) moziba megyünk, és dumálunk.


Nos anyám ezen teljesen kiakadt. Szerinte én randira megyek és megcsalom a férjem. Holott semmi ilyenről nincs szó. A férfival barátok vagyunk, és néha szoktunk találkozni. Soha semmi nem történt köztünk.


Beleférne nektek ez, vagy ti is azt gondolnátok hogy megcsal a párotok?


Nyilván anyám véleménye miatt nem fogom lemondani, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.


A férjemnek sincs semmi problémája a dologgal, megbízik bennem.


2014. júl. 6. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjem véleménye: örülne, ha tudná, hogy addig én is jól szórakozok és egyikőnk sem törné a fejét azon, hogy most hányra "kellene" hazaérnie :)


Édesanyád szerintem kissé durván féltékeny a semmire.

2014. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjednek nincs vele problémája anyád véleménye miért érdekel?
2014. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre egyáltalán nem zavarna. Max előtte megejtenék pár poénos beszólást, de nem gondolnám komolyan. Nem 1950-ben élünk, hogy egy férjes nőnek nem illik egyedül másik férfi társaságában lennie.

Ne haragudj anyukádra, ő még régi normák szerint gondolkodik, ezért furcsa neki.

Persze ma is vannak olyan férfiak, akiknek ez kiakasztaná a mérőt és féltékenykedve veszekedni kezdenek, de ha nő lennék, ezeket hagynám ott elsőként. Ennyi személyes szabadság és bizalom mindenkinek jár

2014. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok

De a férjemet egyáltalán nem zavarna

Nekemmis van féfi barátom... Szoktunk programot csinalni

Eszembe sem jut úgy, min féfi.. Haver, és barát, egyebként a férjemmel is kijönnek, neki nins állandó kapcsolata,, ki is akadnék ha édesanyám ilyen miatt kritizálna.

Ha meg akarja az ember csalni a párját/ férjét, ugyis megteszi, éns nem valószínű, hogy azzal akivel nyíltan találkozgat..


Nincs semi baj, hogy van egy ellenkező nemű e,berrel programod :-)

2014. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de van nekem is egy ilyen barátom, aki férfi, nálunk belefér simán, eszébe nem jut a férjemnek féltékenykedni. Természetesen bemutattam őket anno, tudja, hogy sose volt köztünk semmi, nem érzi vetélytársnak. Neki is van egy ilyen nő barátja, általános iskola óta, az is simán belefér.
2014. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ó anyu szeret mindenért engem hibáztatni amúgy is... Szerinte pl én éheztetem a férjem mert nem főzök:D


Szerintem meg mellettem hízott meg egy kicsit, és nem véletlenül 95 kiló. Hanem azért mert főzök rá:) mert amúgy is szeretek főzni.


Vagy pl volt olyan, hogy az egyik exemmel teljesen véletlenül összefutottam a vasútállomáson. És erre azt mondta anyu, hogy nehogy elmondjam a férjemnek... Nem is értettem hogy miért ne? Miért kéne eltitkolni....


Aztán olyan is volt, hogy anyu azt álmodta, hogy egy másik pasi keresett engem telefonon, és amikor elmesélte akkor már majdhogynem kiabált velem, hogy ne legyek hülye, és ne csaljam meg...:D


De neki az sem tetszik, hogy a férjem is kiveszi a részét a házimunkából. Mert hogy én miért hagyom hogy ő teregessen????? Mondom 1részt miért ne? 2. mert én akkor palacsintát sütöttem... De hogy miért, és miért nem a palacsinta sütés után teregettem , meg ilyenek...


Az ő férje, az apám tudni illik, egy szalmaszálat nem tett keresztbe otthon, mindent anyám csinált, csicskult...már bocsánat... és apám egy zacskós levest nem csinált meg magának... Pedig mindketten dolgoztak. Gondolom ezért érzi úgy, hogy nekem cselédnek kéne lennem. De erre sose lennék hajlandó.


Szóval anyám szeret mindenbe beleszólni. Viszont érdekelt mások véleménye is:) Köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 6. 21:54
 7/18 anonim ***** válasza:

Ismered apukádat? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de lehet, hogy anyudat megcsalták (egyszer vagy többször) azért ilyen érzékeny (fogékony?) erre a témára.

Legalábbis ha abból, hogy találkozol egy férfiismerősöddel / felhív egy férfi telefonon, ezt szűri le és egyből erre asszociál. De lehet, hogy tévedek és alapból ilyen.

2014. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ismerem, de nem tartom vele a kapcsolatot. Eléggé megkeserítette az életem. Aztán miután férjhez mentem azt kellett hallgatnom, hogy mikor hagy már el a férjem, és ugye megvert e már...erre pedig én nem vagyok kíváncsi.


15 év után elváltak egyébként, valami pénzügy miatt. De a mai napig együtt vannak, csak külön élnek. Tehát a válás óta külön élnek, de találkozgatnak. Mintha megint csak együtt járnának.

2014. júl. 6. 22:30
 9/18 A kérdező kommentje:
arról nem tudok, hogy megcsalta volna apám anyut. (Nem hiszem egyébként), de hát sose lehet tudni.
2014. júl. 6. 22:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú, kérdező, nem semmi az anyád :D Szakadok a röhögéstől, de gondolom a valóságban megélni nem olyan vicces.
2014. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!