Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apa megcsalja anyát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa megcsalja anyát?

Figyelt kérdés
Nagyon sok furcsa dolog tunt fel... Kb fel eve kezdodott mikor egyszer apa vitt haza es fel akartam hivni anyat es egy 70 (mi azok vagyunk) es egy 20as szam volt hozza elmentve.. Kerdeztem h ez mi? Mondta h biztos multkor Laci haverja szamat ide mentette el... Oke. Valentin nap elott szerelmes szamokat hallgatott... Nagyon nem jellemzo. Kerdore vontam h megcsalja e anyat de azt mondta h hulye vagyok csak anyanak keres zenet valentin napra... Oke ebbe bele is nyugodtam de mostanaban az emailjei vannak megnyitva keso estig emailezik es amit vki megjelenik a helysegbe kilep de en mar lattam h emailezik. Nem merek utana jarni mert belehalnek ha megcsalna ot de megse hagy nyugton a dolog... Mit tegyek?

2014. júl. 13. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
szerintem biztos hogy csalja, apa is csalta anyamat
2014. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es mit tegyek? Semmit?
2014. júl. 13. 00:57
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmit ne tegyél. Majd ők elintézik egymás közt.
2014. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Ezekbol a dolgokbol Te arra kovetkeztetsz, hogy megcsalja? Komolyan? Na ne mar!


Amugy eleg kamuszagu kerdes. Hiaba, tombol a vakacio, unatkoznak a gyerekek.

2014. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sok közöd van hozzá. Két felnőtt ember majd lerendezik egymás közt. Nehogy bekavarj nekik, aztán majd kiderül, hogy nem is volt semmi. Hidd el, ha apa csalja anyát, azt anya tudja, ha meg nem akkor nem is akarja tudni.
2014. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az anya is tudja csak a gyerekek miatt nem akar válni vagy mar annyira eltavolodtak hogy az anya is elkezdi csalni az apat es ilyenkor mar csak a gyerekek miatt maradnak együtt (kb. csak laknak egy házban)
2014. júl. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Megcsalta anyamat. Es gondolkozik hogy elhagy minket... de marmeg azt mondja hogy miattam nem hagyja el anyat.
2015. aug. 13. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja megmondani, hogy hogyan lenne jobb nektek. Még ők sem, nemhogy te.


Ha veszekedés nélkül elválnak, és nem költözik senki messze, akkor neked sem lesz sokkal rosszabb. Ha most nehezen viselik egymást, folyton veszekednek, vagy ingerültek egymással akkor meg inkább jobb lesz. Az is lehet, hogy magától rendeződik, ha csak egy hirtelen fellángolás. Baj abból van, ha elválnak, de képtelenek békésen megtenni.

2015. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!