Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálják ezt velünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velünk a haverjai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve vagyunk házasok, van egy kisbabánk. Igazából jól működik a kapcsolatunk. Egy dolog van csupán, ami visszatérően zavar. Egyszerűen már nem tudok átsiklani felette. A férjem mikor megismerkedtünk már a 30-as évei végén járt, én az elején. Nem voltunk már gyerekek. Én már egyszer elváltam még régen (25 évesen), a férjem még nem volt nős. Tisztában vagyok, voltam is vele, hogy van múltja, nem egy nő volt csak az életében. Ez nem is zavar. Ami bosszant, hogy bármikor, bármerre megyünk, a "haverjai" mindig tapintatlanul beszólnak. Mikor a lakást árultuk, jött egy érdeklődő (haver barátnője) és második kérdése az volt: "Te jártál ugye az Erzsivel?" Mikor kocsit vettünk egy haverjától: "Na, ezzel is fuvarozhatod majd a Henriettát!" Elmentünk ebédelni, összefutottunk egy másik haverjával, oda ült, és "Mi újság a Marival?"

Ez megy 3 éve. Az elején még azt gondoltam, hogy majd idővel elmúlik, megszokják, hogy már én vagyok a párja, család vagyunk, le fognak állni. De nem. A férjem meg ilyenkor nem szól semmit, csak megvonja a vállát, vagy elvicceli a dolgot. Jól esne, ha megmondaná nekik ezeken az alkalmakon, hogy "Nézd, nekem már feleségem van, gyerekem, boldogok vagyunk, nem érdekel ez és ez a személy!" De ő nem szól semmit. Ha mondom neki, akkor meg kiakad, hogy mit piszkálom ilyenekkel. Ő a helyemben elsiklana felette, mert kit érdekel. De engem mégis zavar. Főleg az utolsónál, a kocsivásárláskor akadtam ki, hogy hogy jön ez ide, és kit érdekel, hogy előttem kit fuvarozott a kocsijával...

Férjemmel nem lehet erről beszélni, mert már nyaggatásnak veszi fel, és egyszerűen elzárkózik, mert, hogy ez hülyeség. Bennem meg minden alkalommal megy feljebb a pumpa. Egyszerűen nem hiszem el, hogy hogy lehetnek ilyen bunkó haverjai, és miért csinálják ezt velünk...



2014. júl. 16. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szia,teljesen ėrthetö vagy,hogy rosszul esik mind ez !!!De ha a parod nem hajlando megėrteni ės nem tesz ez ellen semmit,akkot besxelj velük te amikor igy elkezdenek viccelödni,pl :amin ti viccelödtök,az nekem sėrtö ės megalazó,ugyanis en nem egy vagyok a sok közūl hanem a felesėge vagyok,es mi egy csaladot alkotunk!!tehàt azt hoszem a tisztelet nekem is jàr mig ėn tisztelek titeket !! Elvböl bunkosåg a viselkedėsuk ez nem sok de ennyit megtehetne a ferjed is...de ha.nem.akkor.neked kell.mind ezt.megtenni!!!amennyiben.nem.vàlyozik akkor te is vedd elö a csunya modorodat es lehet àm velūk ugyis beszelni ha szėp szobol nem.ėrtenek!!!
2014. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

igaza van a férjednek

felesleges ezen kiakadni

ne halld meg ennyi !

2014. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Trollkodnak csak:D
2014. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elég nyomorékok lehetnek, ha ez nekik ennyire vicces, és 3 éve nem találtak ki újat.


Másrészt kicsit úgy hangzik, mintha a férjed nem merne konfrontálódni velük.

2014. júl. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,miért csinálják veletek.De csípj vissza.Mi újság a Marival?Széles vigyorral "ha annyira érdekel menj el hozzá és kérdezd meg tőle"Előbb utóbb le koccolnak róla.Ha látják téged ez mellbe vág,annál inkább beszólnak.A lényeg röhögj a képükbe ha szét robbansz is.
2014. júl. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szólj vissza valami poénosaz, hogy lássák, hogy nem zavar a dolog, és akkor abbahagyják.

A férjem haverjai régebben állandóan rajtam poénkodtak, mert én voltam az új a társaságban. Mindig visszaválaszoltam viccesen, és óket kezdtem el húzni, cikizni. Azóta meggondolják kétszer is, hogy beszóljanak e.

Hozzáteszem, én soha nem sértódtem meg,

2014. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Már gondoltam rá, hogy valószínűleg azért is lehet, mert ezek a haverok (csajok is) mind ilyen (hogy is fogalmazzak?) - azt gondolják magukról, hogy nagyon menők. Én magamban jókat mosolygok rajtuk, mennyire erőltetett a reklám, ami mögött nincs semmi.

Egyszer felvettem a kesztyűt, és megkérdeztem az egyiktől, hogy egy ilyen Mari vajon mit tud adni egy kapcsolatba a lyukán kívül? Semmit!? Majd kifejtettem, hogy a földön kb. 1 milliárd nő él aki 20 és 40 év között van, ezeknek mind van lyuka, s ezek közt többségben akadnak olyanok, akiknek nincs eme nemi szerve ennyire leamortizálva, valamint a lyuk mellé egyéb értékek is társulnak... ergo ne sztároljuk már ennyire ezt a Marit.

Persze a végén én lettem a bunkó, aki elmarja a haverokat... De már valóban ideje lesz elővennem a másik énemet, és az asztalra csapni.

2014. júl. 17. 08:01
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Haha, kérdező, te azt hiszed, egy ilyen hosszú dumát ha előadsz a lyukakról, azzal felveszed velük a kesztyüt? Hát szerintem nem, csak még joban húzni fognak. Ezel csak kiröhögnek:)

Rövid de velős válasz kell ilyenkor, hogy befogd a szájukat!

2014. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nagy monológ volt és nem kesztyű felvétel...

Erőltetett, hosszú, sértődötten degradáló! Nem is ismered "Marit", "Henriettát", de szerinted ók csak lyukak, míg te vagy a főnyeremény! A haverok lehet téged is csak egy lyuknak látnak...

Ha vissza akarsz vágni, azt ennél lazábban kellene csinálni!

2014. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A haverok primitívek és nem kedvelnek Téged.

Bármit teszel csak az ő véleményüket igazolod a szemükben.

Ebből nem jössz ki jól.

Szerintem, ha nem muszáj, ne találkozz velük, lógj a saját barátaiddal.

2014. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!