Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki tetszik és...

Van egy srác aki tetszik és szerintem én is tetszem neki. Az a baj, hogy idősebb nálam jópár évvel. Amikor nincsenek ott a haverjai mindig engem néz és olyan aranyos, de ha ott vannak akkor olyan más. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá,köszönj rá!
2014. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amikor nincsenek ott, akkor menj oda, vagy jelezd valahogy, hogy jöjjön oda hozzád. am minden fiú máshogy viselkedik a haverjaival, mindenki a kemény nagyarcot mutatja, amúgy meg ki tudja...
2014. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb nálad?Amúgy szerintem ha úgy érzed,hogy tetszel neki,próbálj meg odamenni hozzá beszélgetni,ha ő nem közeledik.(Bár sztem ezt neki kéne megtenni,hamár tetszel neki..)Persze olyankor amikor egyedül van.Aztán úgyis rájössz hogy akar-e tőled valamit vagy sem.Veszteni valód nincs...
2014. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 év van köztünk csak az a baj, hogy ha találkozunk mindig van valamivel:( vagy ha igen akkor max 2 mp-ig mert talál magának haverokat mindig
2014. ápr. 5. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fontos vagy neki,akkor talál rá alkalmat hogy veled legyen,ha pedig nem,akkor nem igazán érdekled őt.Az is lehet,hogy túl fiatalnak tart még téged,és nem akar komolyabb kapcsolatot veled.
2014. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2014. ápr. 13. 13:46
 7/7 anonim válasza:
Ha a haverjaival van nem mindig fog rádnézni pont azért mert lehet észrevennék a haverjai és elkezdenék kérdezgetni hogy "Ugyan miért nézel mindig arra?" vagy "Mit nézel ott már egy fél perce?" szval érted.:)
2016. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!