Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban tarthat egy házasság örökké?

Figyelt kérdés

Bizalom...tisztelet...szeretet...őszinteség...hűség.

Úgy gondolom ez manapság már semmivé lett.

Olyan könnyen jönnek mennek...

Kalandok, megcsalás...nekem soha nem volt kalandom, sose csaltam meg senkit.

Sajnos én nem tudom megérteni mert nem volt benne részem, nem tudom mi vinne rá erre.

De egy biztos! Ha valami nem jó akkor nem mást keresek hanem megbeszélem és utána meglátom érdemes e folytatni.

Azt is sajnálom, hogy sok ember nem tartja tiszteletben, hogy valaki foglalt. 2 emberen múlik minden de mindkettőnek pont annyira oda kell figyelnie, hogy ez "tiltott gyümölcs"

Azt hiszem ez a fogalom sem létezik.



2014. júl. 23. 02:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még szeretnék hinni benne :)
2014. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek veled...
2014. júl. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
tarthat, ha a felek is komolyan gondolják. de egyre nehezebb ebbe a fene, liberális világban.
2014. júl. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DreamWeaver ***** válasza:
Persze, hogy tarthat. Gondolkodásmódon és hozzáálláson múlik. És nem árt, ha a két fél rátalált önmagára már azelőtt, hogy egymásra rátaláltak volna. Maximálisan két emberen múlik, de legfőképp a gondolataidon. A negatív gondolatok negatív történéseket vonnak maguk után, a pozitív gondolatok pozitívakat.
2014. júl. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én biztos együtt lennék "örökre"egy olyan nővel akivel megértjük egymást, szeretem stb ha ö is igy gondolná rá se néznék másra
2014. júl. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
örökké biztosan nem, mert. előbb-utóbb mindkét házastárs meghal, mi meg belecsapódunk a Napba
2014. júl. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

aha, értem 3as, a válás a liberális métely a fene nagy szabadság miatt lehetséges


te teljeseen hülye vagy?

2014. júl. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges csak manapság elkerüli az a 2 ember egymást akik közt ez működne...de ha egymásra találnak akkor egy életen át boldogok lesznek :) én is olyan lányt keresek akivel egy életen át együtt leszek :) és hiszek benne, hogy megtalálom...


21F

2014. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tarthat, ha a fent említett értékek mindkét félben megvannak és ugyanannyira akarják mindketten. :)
2014. júl. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
en 4 eve egyutt vagyok a ferjemmel akivel 1 eves hazassagi evfordulom lesz augusztus 3 an es naagyon jol megvagyunk a kisebb hibakat leszamitva , neha veszekedunk de megoldjuk es soha nem csaltuk meg egymast es szerintem ha jol mukodik egy kapcsolat akkor semmi ertelme egy kalandal elrontani ( pl megtudja es elhagy es akkor utanna az ember megbanja hogy miert is tette ... mi oszintek vagyunk egymashoz es husegesek !!
2014. júl. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!