Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban tarthat egy házasság örökké?

Figyelt kérdés

Bizalom...tisztelet...szeretet...őszinteség...hűség.

Úgy gondolom ez manapság már semmivé lett.

Olyan könnyen jönnek mennek...

Kalandok, megcsalás...nekem soha nem volt kalandom, sose csaltam meg senkit.

Sajnos én nem tudom megérteni mert nem volt benne részem, nem tudom mi vinne rá erre.

De egy biztos! Ha valami nem jó akkor nem mást keresek hanem megbeszélem és utána meglátom érdemes e folytatni.

Azt is sajnálom, hogy sok ember nem tartja tiszteletben, hogy valaki foglalt. 2 emberen múlik minden de mindkettőnek pont annyira oda kell figyelnie, hogy ez "tiltott gyümölcs"

Azt hiszem ez a fogalom sem létezik.



2014. júl. 23. 02:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Tarthat, de sokkal könnyebben elcsábul az ember. Sokkal könnyebb az ismerkedés, a titkos randik megszervezése a telefon, az internet, a közösségi oldalak, és a mindenhonnan a szemünk elé villanó szexuális szolgáltatásokat nyújtó lányok világában. De ha tényleg szeretsz, és megérdemli az a lány vagy fiú, hogy szeresd, akkor működni fog a dolog.
2014. júl. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11 éve vagyunk együtt. Eleinte én is úgy gondoltam hogy mi örökkön örökké... De mára ez elmúlt. Nem találom a helyem a kapcsolatban. Az egyik válaszoló jól írta: ki kell fejlődnie az ember személyiségének mielőtt megtalálja a nagy Ő-t. Nálunk ez nem így volt,. 17 évesen jöttünk össze, most 28 évesen válás környékén vagyunk. Ami eleinte jól ment, az tönkre ment. Ő is rengeteget változott és én is és a két új személyiség közel sincs olyan összhangban mint az a két 17 éves fiatal annak idején. Szerintem ahhoz hogy egy házasság jól működjön fel kell nőni hozzá. Hogy te tudd először magadról hogy milyen vagy, mik a céljaid, milyenek az elvárásaid az élettel, és ha így találod meg a hasonlóan felnőtt párodat akkor működhet egy házasság örökké. Arról nem is beszélve hogy a megcsalásos dolog manapság könnyebben létrejön. Régebben nem jártak ilyen kihívó ruhákban a nők, a pasiknak kellett küzdeni értük, nem ajánlkoztak fel (jó a kupiban a lányok lehet). szóval nehezebb a férfiaknak is helytállni mert túl sok inger éri őket amit csak akkor tudnak figyelmen kívül hagyni ha tudatosan AKARJÁK. szóval ha megérett rá a személyisége, hogy el tudja azt fogadni hogy hiába van ott az a kis miniszoknyás pincérlány, ő akkor is hűséges marad, na akkor működni fog. Persze ez a másik nemre is vonatkozik.
2014. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kemény világot élünk, vagy úgyis mondhatnánk hogy lagymatag, mert tényleg olyan mintha manapság egyre jobban félvállról vennék az emberek a kapcsolat, a család rendszerét és szabályait. Viszont azért biztos, hogy vannak akiknek sikerül. Ehhez nem elég tennie mindkét félnek, hanem nagyon fontos szerintem hogy felnőtt fejjel, éretten, mindketten "kész" állapotban legyenek a kapcsolat kezdetétől. Akkor nagyobb az esélye. (Biztos vannak akik fiatalon jöttek össze és végig kapcsolatban maradnak, nem azt mondom hogy ilyen nincs, csak egyre ritkább.)
2014. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!