Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, szerintetek mi kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek mi kell a nőnek, hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés
Egy nő biztosan nagyon részletesen el tudja mondani, sőt, tele vannak vele a női magazinok is, de most kifejezetten az érdekel, hogy a férfiak szerint hogy van ez. Hogyan kell szerintetek egy nőt boldoggá tenni?
2014. aug. 7. 15:25
1 2
 1/15 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

OFF


"Egy nő biztosan nagyon részletesen el tudja mondani"


Egy nagy csudát. Egy nő azt tudja részletesen elmondani, hogy ŐT mivel lehet boldoggá tenni. De vagyunk pár millióan...

2014. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Megértés,támogatás,hűség,biztonság nyújtás,elismerés,szeretet.És most a normális nőkről van szó.
2014. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Pénz, wellness(akinek igénye szolárium, masszázs, pedikür/manikür) és kényelem.


Nem mindenki mondja ki, sőt tagadja, de örülne annak ha olyan ember udvarolna némelyiknek aki mellett nem kéne dolgoznia.

2014. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem a kocsi,sok pénz, minden luxus típusú nőkről.
2014. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Mi kell a nőnek? Szeretet, biztonság, hűség, tisztelet, őszinteség. És az, hogy meghallgasd....
2014. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Hat en kedves 3. en nem gazdag ferjet akarok talalni,hanem gazdag feleseg akarok lenni.
2014. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
A nőknek én kellek a boldogsághoz, én és az én testem. Sajnos még az én kapacitásom is véges.
2014. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

A női magazinok csupa értelmetlen töltelékekkel vannak teli, amik még általánosításra sem jók. Ha arra vagy kíváncsi ,hogy egy nőt hogyan lehet boldoggá tenni, akkor miért a férfiakat kérdezed? Ők ezt honnan tudnák? :-D

amúgy képzeld el ,hogy a nők nem földön kívüliek, nem egy idegen faj, és nem kényes, méreg drága hobbi állat, semmi extra igényük nincs egy kis szereteten és törődésen kívül. Normálisan kell velük viselkedni, ennyi. Ez megy?

Sokszor épp azzal van a probléma, hogy sok pasi azt hiszi, hogy extra törődést igényel a nő, ezért túlgörcsölik és átesnek a ló túloldalára. Ha ez nem megy, elkezdenek hazudozni, vagy épp nevetségessé teszik magukat. Bocs, de ezt egy Nő írta.

2014. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen, amit a nők elmondanak: biztonságérzet, kedvesség, figyelmesség. Ez mind igaz. Amit a nők ritkán fogalmaznak meg ebben a sorban, hogy az egyik legfontosabb dolog, hogy fel tudjanak nézni a pasira, mint férfira.


A kettő közül igazság szerint a második a fontosabb - érthető, hiszen ez a vonzalom alapja -, ezért hiszik azt sokan, hogy a nők a tahókra buknak. Pedig igazság szerint nem. A nők a férfiakra buknak (a fene se gondolta volna), akik határozottak, erősek, biztonságérzetet nyújtanak, odafigyelnek és fát lehet vágni a hátukon.

2014. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a fegyvere megvan, csak a pénz, meg a paripa kell.
2014. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!