Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas nők/férfiak! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők/férfiak! Mi a boldog, hosszú párkapcsolat titka? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hány évesen találtátok meg azt az embert akivel összeházasodtatok, (vagy esetleg tervezitek a házasságot)és úgy érzitek az egész életeteket vele tudnátok leélni? Egy ilyen hosszú kapcsolatnak mi a titka? Mesélnétek egy kicsit a párkapcsolatotokról?(hogyan ismertétek meg egymást,hogy indult eleinte a kapcsolatotok ?) ilyesmikre lennék kíváncsi. Igazából konkrétan az érdekel,hogy ,hogy lehet sokáig boldogan együtt lenni valakivel!

köszönöm szépen előre is a válaszokat !

U.I: Kort és nemet írjatok!



2012. ápr. 30. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Te is kort és nemet!

Ui:Szerelmes vagy???

2012. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én még csak 16 éves vagyok és lány! Szeretném tudni ,hogy vannak e köztetek olyanok akik esetleg ennyi idősen találták meg az igazit! Van egy barátom de még egy hónapja vagyunk együtt és igen szerelmes vagyok! nem rég lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak őt nagyon szerettem ,de ez így alakult :) A mostani barátomat nagyon szeretem és sokkal jobban érzem vele magam mint az előzővel!
2012. ápr. 30. 12:07
 3/6 A kérdező kommentje:
U.I:Az előző kapcsolatomnak azért lett vége mert beleszerettem a mostani srácba. Úgy éreztem nekem ő kel! jobban kel ő ! Érzem ,hogy ő is szeret engem!
2012. ápr. 30. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok pénz, amit lehet költeni.
2012. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ő lesz a nagy ő,max kellemes emlék.Ebbe a korba,még meginog a kitartás fogalma,ilyen a biologia.
2012. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 és 5: az én párom is 16/L volt akkor (én meg 18/F), amikor összejöttünk, és ez 2012-ben volt :D
dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!