Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nehez kerdes, szamomra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehez kerdes, szamomra az egesz hihetettlen, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

A parom felig arab, edesaparol es igy muszlim is. Itt nevelkedet es itt el(t), ritkan ment Libanonba az ottani rokonokhoz. Mi mar 4 eve vagyunk egyutt es mar a kezmet is megkerte.

A lenyeg, hogy az edesapja mondta, hogy van egy lany kint akit felesegul kell vennie. De!! utana engem is felesegul vehet!!A fontos hogy azt a lanyt aki egyebkent valami tavoli rokon is felesegul vegye. Az eskuvo ott lesz esa lany is ott el majd en meg a parommal itt. A lany csaladjanak akar segiteni a hozomannyal es hogy az idosebb lany ferjhez menjen es akkor utana a masik lanyt is ferjhez tudjak adni.

Zavaros es erthtettlen az egesz sztori. Most akkor mi lesz velunk? Nekem ez tul sok.


2014. aug. 15. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
N menj feleségül hozzá. Sőt, és befejezném ezt a kapcsolatot.
2014. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint megnősül, téged már nem vehet hivatalosan feleségül. Az már bigámiának számítana, ha megtenné. Őt kell megkérdezni, hogy ő mit akar? Téged, vagy a másik lányt?
2014. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Mese ez mast vesz el ezt neked talaltak ki hogy ne dumalj.

Ne higy neki hulyere vesz.

2014. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson hivatalosan hozzámenni.
2014. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon bigámia, de bizonyos muszlim államokban él a többnejűség ma is.


Őszintén: most inkább ne a szívedre hanem az eszedre hallgass, és hagyd el. Ebből jó nem fog kisülni. Gondolom, nem akarsz egyike lenni annak a nem kevés európai nőnek, aki miután egy muszlimhoz feleségül ment, rájött, hogy ő nem az egyetlen feleség, sőt nem is az első. Felejtsd el! Most lépj, amíg nincs nagyobb gondod. Olyan nincs, hogy egy feleség itt, ott meg egy másik. Elképesztő kalamajka lehet ebből, és bizony akkor már sírhatsz.

2014. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bűzlik.
2014. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak országok, ahol elfogadott a többnejűség. Nálunk nem az.
2014. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nekem is furcsa ez az egesz. csak a parom nem az a tipikus muszlim. bulizik, nem imatkozik szoval nem olyan mint apja. tudom hogy szeret es en is szeretem. es csak ugy fel eve kezdodott ez az orulet. elotte alig beszlt az apjaval most meg a repuloterre is ki megy ele, eddig soha nem ment ki ele.
2014. aug. 15. 22:11
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején rosszul kezdődik közös életetek.

Ez egy Isteni jel számodra!

Menekülj amíg nem késő ebből a kapcsolatból.

Ha szülsz neki egy gyereket és oda kiviszitek, az Ő törvényeik szerint akár el is vehetik tőled.

2014. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Ez a kérdés nem ilyen egyszerű! Rengeteget jártam muzulmán országokban és beszélgettem ott élő emberekkel. Ők egy teljesen már világban élnek más értékrenddel. Nem biztos, hogy jobb a miénk vagy rosszabb az övék. El kell tudni fogadni, hogy náluk mások a játékszabályok. És ennek tudatában kell eldönteni hogy jó lesz úgy vagy sem. A lényeg, hogy nem szabad őket változtatásra kényszeríteni, mert nem fog sikerülni. Persze nem azért nem akaratosak, hanem mert sokkal többet adnak a hagyományokra és a vallásra mint mi. És valami eszméletlenül büszkék a szó jó értelmében. Az életükben az árulás (mert ha megváltozna az az lenne) illetve a szégyen (amit a szülei ill. a rokonai éreznének) két megbocsáthatatlan bűn, rendkívül komoly büntetéssel párosul.

Amit leírtam az egy általános jellemrajz a muszlimokról és persze vannak kivételek. A "párodat" nem ismerem nem tudom milyen.

2014. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!