Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt kérte a férjem! Te, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt kérte a férjem! Te, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

Szóval most szólt a férjem,hogy a hétvégén el kellene szállásolni a volt menyasszonyának az apukáját,mert itt lesz dolga és mivel jó barátságban maradtak,úgy gondolta rákérdez.Mármint arra,hogy itt aludhatna e,csak éjszakáról lenne szó,nappal nem lenne itt.Ti engednétek?Mit szólnátok hozzá?

Amugy 6 évig voltak együtt,ebből 1 év jegyesség volt,de végül a férjem szakított vele,mert már elmúlt a szerelem.

Én most kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt a helyzet miatt.


2014. aug. 26. 20:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Szóval lényegében arról van szó, hogy a férjed egy régi barátját szeretné vendégül látni egy-két éjszakára. Miért kellemetlen ez neked, garzonlakásban laktok?
2014. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne probléma? Nem a volt menyasszony kért szállást!
2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
20%
En merges lennek hogy meg sem kerdezett csak kozolte.
2014. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes helyzet az biztos.Szerintem én engedném.Végülis csak egy éjszaka.Este jön reggel megy.
2014. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
De megkérdezett előtte!Írtam is,bocsi lehet félre érhető voltam.Szóval a férjem kérdezte telőm,hogy nem zavarna e,ha itt aludna 1-2 éjszakát.
2014. aug. 26. 20:42
 6/37 anonim ***** válasza:
85%

Mitől félsz? Olyan kicsi a lakás, hogy nem fértek el?

Figyelj, nem ok nélkül váltak el. Nem akarnak egymástól semmit ráadásul csak az exének az apja jön egyetlen éjszakára. Ha nincs gond a helyhiánnyal akkor nekem semmi problémám nem lenne, hisz írtad, hogy jóban is vannak.

2014. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
16%
Nem engedném. Nem az ex miatt, hanem egy nekem kvázi idegent, akivel az életben nem tlálkoztam, ne szállásoljon el a lakásunkban. Ki tudja, milyen ember, ha ismerném, lehetne, de így... oldja meg az öreg, ha abban a városban van dolga, élnek ott biztos közelebbi rokonai, ha nem, akkor pedig hotel is van a világon. Én sem várnám el, hogy egy számomra idegen család befogadjon engem, csak mert X vvárosba megyek ügyet intézni.
2014. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%
Az érdekesebb lenne,ha az ex akarna ott aludni. így nem látok ezzel semmi problémát.
2014. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Skorpió87 ***** válasza:
80%

Nincs benne semmi rossz, ha jóban vannak és ha eljön egy éjszakára. Gondolom nem azért akar jönni, hogy rábeszélje a férjed, hogy menjen vissza a lányához :)


Érdekes helyzet persze, de az élet ilyen. Én belemennék, az apjával akarja tartani a kapcsolatot az exnek és nem az utóbbival szeretne foglalkozni.

2014. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nincs gond a lakásunkkal,van egy kifejezett vendég szobánk.

Az teljesen üres,csak ha vendég jön,akkor alszik ott valaki.

Csak számomra kellemetlen,hogy hát mégiscsak az ő lánya völegénye volt,és most kb. neki kellene az én helyemben lennie...

2014. aug. 26. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!