Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért engem hibáztat mindenki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem hibáztat mindenki? Tényleg az én hibám? Mit kellett volna máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy szeretője, aki terhes. Én ebből semmit nem vettem észre. Amióta ismerem, kötetlen a munkaideje, így nem tűnt fel hogy nincs itthon. A szexuális életünk jó volt, én egész eddig fülig szerelmes voltam belé. Volt egy kis hullámvölgy a 2. gyerekünk születése után, de ennek már 6 éve, azóta tudtommal minden rendben. Voltak közös programok, eljártunk kettesben is szórakozni, támogattam a munkájában és a hobbijában, voltak közös terveink. Erre ezt tette.... Nem bírom felfogni, megérteni.


A barátok/ismerősök meg ilyen kérdésekkel jönnek, hogy biztos voltak jelei, biztos nem volt elég a szex, biztos túl hisztis voltam, sokat foglalkoztam a gyerekekkel stb. Nyilván vannak hibáim, de akkor sem hiszem, hogy ezt érdemeltem volna :-(


2014. szept. 1. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
4%
Nincs az az asszony, aki maximum 1 héttel, hogy az urának szeretője van, ne tudná. Még a legnagyobb szinész esetében is simán lehet tudni.
2014. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Mert ilyenkor keresik az okokat hogy őket miért nem fogják megcsalni. Egyébként van ilyen hogy valaki újdonságra vágyik és nem érdekli a másik nem lehet mindig a sablonszövegekkel megmagyarázni.
2014. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Szóval tényleg, csak magadnak teszel jót, ha ezt a nyitókérdésedben leirt szöveget nem hangoztatod, mert mindenki, beleértve a többi asszonyt is, tudja, hogy kamuzol.
2014. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Neked semmit sem kellett volna másként tenned. Ha egy házastársnak( mindegy, hogy a férj vagy a feleség), nem felel meg az a kapcsolat, amiben él, akkor először kilép és lezárja, és után kezd bele másikba. Nekem ez a tisztességes. Minden más csak kifogások sora.
2014. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Melyik része lenne kamu?

Amikor válságban voltunk, akkor inkább számítottam volna erre. Tudom milyen, amikor padlón van egy kapcsolat. Az elmúlt évek nem ilyenek voltak.

2014. szept. 1. 13:56
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Mert a többiek idióták, ne is foglalkozz velük.

Remélem a férjed kidobtad.

2014. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

A barátaid, ismerőseid megijedtek, hogy mi van, ha őket is megcsalják / meg fogják csalni / megcsalták, de nem voltak rá jelek? Ezért elkezdik mondani, főleg maguk győzködésére, hogy olyan nincs, hogy nincs jel. Megnyugtatásul, hogy elhiggyék, ez velük nem történhet meg, ők ennél szemfülesebbek, ilyen nincs. Önző, de valahol emberi reakció.


Nagyon sajnálom, hogy ez történt, és remélem, van azért olyan ember, akivel tudsz beszélgetni, és rád figyel, nem pedig megijed.


2014. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván vannak hibáid, mint ahogy a férjednek és a szeretőjének is. Hogy mit kellett volna másként csinálni, vagy mi volt az ok, amiért megtette, azt a férjedtől kell megkérdezned. Egy biztos, hogy véletlenek nincsenek, ennek valamiért így kellett történnie. Valamiért ezt át kell hogy éld. Nagyon nehéz napok következnek, sok-sok idő és erő kell, hogy mindezt fel tudd dolgozni, hogy le tudd zárni, hogy tovább tudj lépni. Ezen dolgozz, kitartást kívánok hozzá!
2014. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne hibáztasd magad! Valószínüleg nem te rontottad el a dolgokat, hanem egyszerűen csak nem bírt az ösztöneivel a férjed. Nem mindíg azt kapja mindenki, amit érdemel, de végsősoron mégis mindenki azért felel, illetve azért fog felelni, amit tett/mondott, stb. Így azok is, akik az igazság ellenére esetleg téged kárhoztatnak most, amennyiben egyébként nincs igazuk.
2014. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos vannak olyan férfiak/nők akiknek szükségük van a párjuk mellett valakire. Nekem van egy jó barátom, akinek mindig szüksége van egy szeretőre, pedig elmondása szerint jól megvannak a feleségével és a gyerekeivel.
2014. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!