Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet ennyiből élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ennyiből élni egy fiatal házaspárnak manapság?

Figyelt kérdés

Én sajna csak nettó 82ezret keresek, a férjem olyan nettó 210e körül hoz haza minden hónapban (mindketten többdiplomásak vagyunk egyébként).


Most költözünk albérletbe, az havi 70e plusz rezsi, gyerek még nincs.


(Neki van egy saját kis garzonja, azt 50e ft-ért adja ki albérletbe, tehát ez is hozzájön a havi bevételekhez)


Kicsit aggódom a költségek miatt.. Ti mennyit költötök havonta ételre, italra, ruhára, szórakozásra?


2014. szept. 8. 21:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Én közmunkás vagyok, a párom meg munkanélküli, igaz a 4. gyerek úton van már, de hát semmi munka errefelé, más lehetősége nincs a páromnak, mint hogy kitöltse a gyerek után járó max időt, és utána egy újabb gyerek.

majd csak lesz valahogy.

2014. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha a "többdiplomátokkal" ezt nem tudjátok kiszámolni, akkor bele se kezdjetek...
2014. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Igen


Mi 170-180ból élünk meg ketten, persze ezzel nem gyarapodunk, de lassan több lesz a bevételünk...

2014. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
ha ha ha szegény gazdagok!!!!
2014. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk ugyan ennyi a bevételünk Budapesten. Albérletet nem kell fizetnünk, mert a szüleimé a lakás, de ahogy olvasom nektek is 20 000 ez összességben.

Mi ebből 100 000 ft-ot félre teszünk, hogy majd sajátba tudjunk menni és mellette tisztességesen tudunk élni. Nem élünk nagy lábon, de kuporgatni sem kell.


26N

2014. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
Milyenek azok a "többdiplomák"?
2014. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Meglehet. Közel 300-ból ketten megtudtok élni.

Amúgy nem értem, ha nincs még gyerek, olyan nagy lakás nem kell. Mekkorát béreltetek ki, hogy havi 70 ezerbe kerül. Azért van ennél lényegesen olcsobb is, ezen azért még lehetne spórolni.

2014. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, szociális/eü szektorban dolgozom, nálunk ilyenek a bérek - ez egy hatalmas szégyen. Szeretem a hivatásom, de ahol tudom, hangoztatom, hogy ennek így rossz vége lesz, nem egy kollégám már külföldön van és nagyon szépen boldogul..


Jól kiragadtad a lényeget a kérdésből, bár gondolom a szokásos gyk-s irigységről van csak szó..

2014. szept. 8. 21:31
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

szegények úgy sajnállak titeket párom munkanélküli 26 éves

én meg kapok vagy 75 nettó-t akkor én mit szóljak??

utálok így élni..visszamegyek anyámékhoz 75-ért gürizzek amúgy meg lenne hol laknom mit ennem.stb.

29 nő

2014. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nincs szó irigységről, de nagyon álnaív ez a kérdés. A szokásaitokkal, a költségeitekkel nektek kell tisztában lenni. Ha tényleg a szociális szférában dolgozol akkor tudnod kellene, hogy sok-sok emberek él a ti jövedelmetek feléből.
2014. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!