Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha 5 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha 5 év házasság után a nejetek bevallaná hogy tiniként pasikkal fekúdt le pénzért és expresszben hirdetett?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
46%
nem szólnék semmit mert ringyóból lesz a legjobb feleség.
2014. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a volt párom (férfi) jelentette be. Hát nem örültem neki, de úgy voltam vele, hogy előttem volt.
2014. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

_ - Tényleg ? Nem is mondtad. Beszarás!!!

És hogy kezdődött ......stb. stb.

2014. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
valnek. duplan gaz. 1. amit csinalt 2. nem mondta el a hazassag elott. hpl itt a bizalom. persze, mult meg maganugy, de a masik felnek ezt joga van tudni
2014. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:

Hány éves Ő ? (Szóval hány éve volt mindez?)

Van-e mindennek hatása a jelenre ? (A jövőtökre?)

2014. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
86%

Ilyet nem könnyű bevallani. Sem a házasság előtt, sem most. Persze, szebb lett volna akkor, de most sem semmi karakánság! Pont az azóta eltelt idő nehezítette a dolgot!

Nem tud senki tökéletes lenni.

Nekem (ilyen horderejű kérdésben) elég az, ha a kevésbé tökéletes állapot felől halad az egyre inkább hibátlan létezés felé.

2014. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Istenkém, senki sem tökéletes.
2014. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Mi jelentősége van ennek 5 év házasság után?
2014. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
84%

Nekem (ilyen horderejű kérdésben) elég az, ha a kevésbé tökéletes állapot felől halad az egyre inkább tökéletes felé. És az, hogy MOST tudott őszinte lenni nekem nagy vonzerő lenne.

Egyébként meg igencsak érdekelne, hogy miért pont most, de nagyon díjaznám, hogy bekövetkezett.

És megkérdezném: van még valami ?

2014. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
83%

Nekem (ilyen horderejű kérdésben) elég az, ha a kevésbé tökéletes állapot felől halad az egyre inkább tökéletes felé.

És az, hogy MOST tudott őszinte lenni, nekem nagy vonzerő lenne.

Egyébként meg igencsak érdekelne, hogy miért pont most, de nagyon díjaznám, hogy bekövetkezett.

És megkérdezném: - Van még valami ?

2014. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!