Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő házasság után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő házasság után miért szólítja páromnak a férjét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 10:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Sosem szólítottam igy egyetlen férfit sem aki az életemben volt, beleértve a férjemet sem.
2014. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%

Miért baj ha valaki páromnak hívja a társát, legyen az a férje vagy barátja???


Mégsem mondhatja azt, hogy " Zolival vagy a barátommal."

Ha azt olvasom, hogy "a párom" akkor tudom, hogy nem a haverja, nem a barátja hanem a szerelme. ennyi

2014. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
69%
Miért, ha már összeházasodtak akkor nem egy párt alkotnak? Nem a párja már többé? Vagy házasság után már csak faxfejnek lehet hívni a férfit? Vagy papírral igazolt páromnak kéne hívnia? Mit is jelent az a kifejezés hogy a párom? Az életem társa? Azt hogy van egy papírunk? Vagy azt hogy együtt létezünk, egymásért?
2014. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
De miért nem hívja férjemnek? Főleg bemutatásnál. Így nem egyértelmű, hogy házasok.
2014. szept. 3. 10:53
 5/43 anonim ***** válasza:
50%
Én sosem hívtam páromnak se a barátaimat, se a vőlegényemet aki mostmár a férjem! De nem zavar aki páromnak mondja, az ő dolga,ha neki így tetszik...
2014. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%

Számomra a párom = azzal a férfival akit életem párjává választottam. Ez az érzés házasság után sem változik.

De neked ez miért fáj?

2014. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kiderül a nevéből, de ha nem akkor rákérdezel, de ha már bemutatásnál tartunk, akkor nyilván aki bemutatott az tudja, de így ti is szóba elegyedtek és kiderül,vagy ha nem akkor rákérdezel, de szerintem egyáltalán nem fontos,hogy össze vannak-e házasodva vagy sem!
2014. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
68%
Mert a férjem jelző nem tetszik. A párom szerintem szebb. Ennyi. És mit számít ha bemutatkozásnál nem derül ki hogy házasok vagy élettársak. A kettő ugyanaz csak az utóbbi papír nélkül.
2014. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem mindegy. Szeretem, ha egy párról kiderül, hogy házasok-e.

A névből sem lehet már sokszor következtetni.

2014. szept. 3. 11:01
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
Hát az én kolléganőm meg férjének szólítja és férjeként mutatja be az élettársát, pedig nem is házasok. Ehhez mit szólsz? mert engem ez jobban zavar.
2014. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!