Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet megszokni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszokni azt hogy a feleségemet körbe rajongják a munkahelyén a férfiak?

Figyelt kérdés

Új munkahelyet lett 1 hónapja! Naponta 1 férfi biztos bejelöli akit szinte nem is ismerünk.

Irkálnak neki, és hallottam olyasmit a főnöknek a fiától is hogy nagyon sokan érdeklődnek felőle, szám szerint kb 4-5 ember biztosan!

Van ott házas, elvált, elválni készülő, egyedülálló, fiatal és minden féle!

Nagyon félek is hogy el hagy! Kihívó ruhákba nem jár, mert a munkatársai esetenként farmer rövid nadrágba is mennek, de ő inkább térdnadrágba jár.


Többen is kérdezték már meg hogy kér/iszik-e valamit.Volt hogy nem is kért de azért adtak neki. Volt egy másik dolgozó, mást dolgozott de ott volt, aki pl a feleségem mesélt hogy beszélt hozzá és a melleit nézte, de azt sem küldte el az any*ba hanem csak annyit mondott neki hogy fentebb van a szeme, de a pasi ezt is meg oldotta, közölte hogy szemtengelyferdülése van! Én azt akarom hogy leszálljanak róla a pasik.


2014. szept. 11. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

A munkahelyek lényege, hogy van ott mindenféle munkavállaló férfi. És igen, ha egy nő jól néz ki, azon megakad a szeme a férfinépnek. És próbálkozik is, mert a férfinép márcsak ilyen. ( Tisztelet a kivételnek). Egy jó házasság pedig a kölcsönös bizalomra épül. Bízz meg a feleségedben, eddig úgy néz ki, hogy nem érdekli a rajongó tábor.

Egyébként milyen munkahely az, ahol isznak a dolgozók?

2014. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon félek is hogy el hagy!

- ha akar akkor elfog, nem kell ahhoz új meló


jesszus a pasik alapból a nők mellét nézik...de gondolom te ugye sose :D

2014. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Gondolom nem alkoholra céloztak, mivel ráadásul azt nem is iszik mert vezet, de van káva automata, meg üdítők is stb!


Az a baj hogy a melles meg cappucinos eset óta nem mond nekem semmit el, mivel közöltem egy vita pillanatával hogy menjen dolgozni hátha sikerül valamelyiket felszednie, meg kávézgathatnak.



(volt az egyik férfi aki 2 szer is vitt neki oda kávét, amire meghívta)

2014. szept. 11. 09:27
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

nagyon jó úton haladsz, ha az a célod, hogy otthagyjon

nem egy kollégáért

hanem mert egy rinyálós, féltékeny idegbeteg vagy.

de folytasd, hamar repülni fogsz!

én dobnálak

- mert nem bízol bennem

- magadban sem

- nekem ilyen nem mondanál

2014. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Jaj nem kell ezeket komolyan venni. Nekem is csapták a szelet, sőt mikor terhes lettem az egyik barom még poénkodott is, hogy mit fog szólni a párom, ha rá fog hasonlítani a pici. A párom röhögött rajta, te kiakadtál volna? Ha elhagy, akkor amúgy is el fog.
2014. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyitől otthagy, akkor az a kapcsolat már úgysem működik. Azon dolgozz, hogy jó legyen a házasságotok, ne pedig azon, hogyan "rejtsd el" a feleségedet. Nem kalitkában kell tartani az embereket! Legyél büszke rá, hogy ő a te feleséged, és ennyi embernek tetszik. Valamiért téged választott. (Egy biztos: nem a helyesírásod miatt...)
2014. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Minek jelöl vissza olyanokat, akiket szinte nem is ismer?

Irkálást csak akkor nem hagyja abba valaki, ha választ is kap rá.


És miért baj, ha megkínálják? Ez teljesen természetes bármilyen közösségben, ha pl. viszek be valami sütit, akkor megkínálom a többieket.


Az pedig a feleségeden múlik, hogy elhagy-e vagy sem. Nem pedig azon, hogy hány férfinak tetszik.

2014. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Azt soha nem fogod megszokni, de én a helyedben nem ezen aggódnék.

Hidd el idővel úgy is be fogja ütni valaki, lassú víz partot mos.

2014. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Gondolod az asszonyt az utcán nem bámulják meg a férfiak,illetve nem füttyögnek utána?
2014. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

"Az a baj hogy a melles meg cappucinos eset óta nem mond nekem semmit el, mivel közöltem egy vita pillanatával hogy menjen dolgozni hátha sikerül valamelyiket felszednie, meg kávézgathatnak. "



Addig mondogatod, hogy tényleg megteszi, pedig eszébe sem jutna alapesetből.


Kérdező, vizsgáld meg önmagad. Jó férj vagy? Kedves, türelmes vagy a feleségeddel? Szexre van panasza? Időnként hozol virágot? Te is végzel házimunkát?


Adsz okot arra neki, hogy máshol keresse a boldogságot?

2014. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!