Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tudnátok egy munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok egy munkahelyen dolgozni a párotokkal pl: egy kórházban? Titeket nem zavarna, hogy így a párotok minden lépésetekről tudna?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem kórház,hanem iroda,de egy helyen dolgozunk,legtöbbször napi 24 órában együtt vagyunk.Itt munkahelyen is kb 5 méterre ül tőlem,hasonló a munkakörünk is.

Én imádom,együtt jövünk-megyünk.

És nem unjuk egymást,idén 6 éve,hogy ez így működik,nem unjuk egymást.

És nem zavar,hogy minden lépésemről tud,nincsenek egymás előtt titkaink. (najó,azt nem tudja,hogy munkaidőben meló helyett itt lógok,de nem is a főnököm:))

2013. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint első. Egy irodában dolgozunk, az íróasztalunk is egymás mellett van, itt ismertem meg. De nem mindennap vagyunk együtt, mert külön-külön is kell mennünk ki. Szerintem jó, néha belefér egy közös ebéd, (közös lóás:)), nincs benne zavaró.
2013. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nincs titkolnivalóm, ettől függetlenül nem szeretnék a férjem kollégája lenni, mert munkatársként elég karótnyelt és rugalmatlan :)
2013. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék, dolgoztam is már vele egy helyen, és nagyon jó volt. Szívesen dolgoznék így megint. Az, hogy tud minden lépésemről, végül is most is igaz. Bár ha szakítanánk, akkor azért rossz lenne, gondolom.
2013. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is ugyanaz, mint az első :D iroda, most is mögöttem ül... nem tudja, hogy itt lógok :) de nem is a főnököm... :P

Engem kissé zavar már ez a helyzet.

2013. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk sajnos nem egy a munkahelyünk, de mivel mindenketten hasonló munkakörben dolgozunk (pedagógus-pszichológus), így szinte minden nap megbeszéljük az aktuális munkaügyeket és tanácsot kérünk a másiktól. Én imádnék vele dolgozni és szerintem nagyon jó csapatot alkotnánk/alkotunk.
2013. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve közös munkahelyen ismerkedtünk meg, sajnos én már nem ott dolgozok. De ha összejönne, hogy megint együtt dolgozzunk, az nagyon jó lenne, szerettük ezt a helyzetet. Egyébként sincs olyan lépésem, amit titkolnom kéne a párom elől, tehát nyugodtan tudhat mindenről. Amúgy is egy munkahelyen javarészt dolgozunk, nincs benne semmi titkos. Viszont jó, ha a kisebb szünetekben tudunk találkozni, meg együtt járunk be, így nem üti egymást a munkaidő, több időt tudunk együtt tölteni otthon is.
2013. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Engem zavarna, én nem tudnék szerintem. Nem az, hogy tud minden lépésemről, mert nem titkolok előtte semmit, de azért egész nap 0-24-ben együtt lenni szerintem nem jó.
2013. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Engem azért zavarna mert a feleségem munkamániás én meg kissé lógós. Biztos rám szállna és hajtana. Az meg a másik fele, hogy nem lennék képes szótlanul végighallgatni, hogy a főnöke, kollégája lecseszi jogtalanul vagy bunkó vele. Azt sem szeretem amikor a viccesnek gondolt kedves udvarlás helyett már szinte inzultálják a kolléganőimet de ha ezt a feleségemmel játszaná el valaki előttem akkor pláne pipa lennék.

Hirtelen ezeket a tényezőket sorolnám fel probléma forrásként.

2013. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kipróbálnám, nekem tetszene. :) Nincsenek titkaink.
2013. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!