Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem folyton problémáka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem folyton problémákat gyárt magának. Egyre kevésbé tudom türelemmel kezelni. Mit tehetnék? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Nincsenek anyagi gondjaink, van kocsink, saját házunk, nincs rajta hitel, jól élünk, ő is vezető beosztásban dolgozik. Mégis jó dolgában nem tudja, mit csináljon! Ezzel a viselkedésével kezd kiborítani. Régóta vagyunk együtt, az utóbbi kb. 3 hónapban kezdett el így viselkedni. Hobbija is van, eljár sportolni, vannak barátai, barátnői, velük is rendszeresen találkozik, szóval azt sem mondanám ,hogy unatkozik.

De kb. hetente 2x kitalál valamit, ami miatt hisztizik, ha nem mondom rá, hogy rendben, csináljuk, vagy rendben, megengedem. Pl. unja a nadrágjait, le akarja őket cserélni, vagy épp nem tetszik neki a szakállam fazonja, vágassam másmilyenre, vagy cseréljük le ezt vagy azt, vagy ő épp cigizni akar, de tudja, hogy ezt én ellenzem, ezért addig hisztizik, meg szenved, amíg ki nem mondom, hogy jól van, nem haragszom, vagy én is menjek vele a baráti hétvégéjére (szoktam velük találkozni, de az iszogatós hétvégéket én nem szeretem, mert nem iszom).

Veletek volt már hasonló? Ezen pszichológus tudna segíteni? Mi lehet a baja? Túl jól élünk, ez a baj? Én mondjuk szegény családból származom, egyedül értem el azt, amit, ő viszont tehetős családból. Ez is lehet gond? Bár erre is tudok ellenpéldát...

Elválni nem lenne egyszerű, sok mindent írattam a nevére anno...



#kiakasztás #hisztis feleség #unatkozik az asszony #unatkozó feleség #kiborít.
2014. szept. 12. 11:26
1 2
 1/14 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

"Elválni nem lenne egyszerű, sok mindent írattam a nevére anno..."


Már majdnem válaszoltam. De itt meggondoltam magam.

2014. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
HA nem így lenne, akkor sem biztos, hogy a válás a legjobb megoldás. Pár hónapja ilyen... Vagy pár hónapja "súlyosbodott" a helyzet. Szóval valami oka csak van, de amikor megkérdezem, mi a baj, megbeszéljük az adott problémát, majd megkérdezem: van más is? Erre mindig az a válasz, hogy nincs! És 4 nap után jön a következő hiszti!
2014. szept. 12. 11:38
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Az első gondolatom, hogy te nem szereted a feleséged.

Szó van itt egy csinos, okos nőről, aki néhány hónapja valamiért hullámvölgye került, te pedig már válnál is, de inkább mégse, mert sokat buknál rajta... Erre meg leginkább a szánalmas jelzőt használnám.

Amiket meg itt fölsoroltál, azok olyan pitiáner baromságok, hogy tulajdonképpen 2 mondat alatt meg lehetne beszélni őket. Szóval oda térünk vissza, hogy ez mind-mind csak azért probléma, mert te (már) nem szereted ezt a nőt.

Szóval el kell válni, és nem pazarolni egymás idejét!

2014. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Lehet tényleg túl jól éltek, neki mindene megvan, mégis hiányzik neki valami, és nem tud rájönni, mi az. Mivel valós problémája nincs, hisztin vezeti le a frusztrációt. Lehet belefásult az egyébként szuper életébe, mert mégis minden nap ugyanaz. Van gyereketek? Mert ha nincs, lehet ez is a probléma. Lehet a munkahelyváltás tenne jót neki, mert hiába jó munka, ha nem érzi értelmét, vagy kiégett.. Valami oka biztos van a viselkedésének, csak épp még ő maga sem tudja, mi az.
2014. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
azért érdekes viszonyban vagytok. Miért kell neki bármihez is a te engedélyed?
2014. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleségednek egy cél kell.
2014. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3-as: ennyiből meg tudod állapítani, hogy szeretem-e a feleségem??! :D Nem tudom, te mit tennél, ha a párod így viselkedne. Sok kicsi pitiáner dolog - épp ez a gond, hogy úgy csinál, mintha ezt kellene eldönteni, hogy pl. levágassák-e a lábát vagy sem.


Sajnos egyre több dologból csinál óriási gondot magának és ezt elég nehéz elviselni...


Utolsó: Ő mindig mindenről kikéri a véleményem. A dohányzást ellenzem, ő fogalmazott úgy, hogy az a baja, hogy nem engedem meg neki.

A dolgokat többnyire együtt megbeszéljük, pl. ha le akarja cserélni a díszpárna készletet egy újra, az nem két fillér és azért én sem szeretem szórni a pénzt hülyeségekre még akkor sem, ha megtehetném. Közös a kassza, de vannak kiadásaink is /magasabb életszínvonal - magasabb kiadások/. Nem szeretném, ha ész nélkül költekezne. Lehet én fogalmaztam rosszul a "megengedem" dologgal.

2014. szept. 12. 13:18
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó alatt az 5-ös válaszolót értettem, bocs, lassú voltam.
2014. szept. 12. 13:19
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os: ebben lehet valami, köszönöm! A munkahelyén is elég régóta dolgozik, lehet, már nem jelent neki kihívást, mindene megvan, mégis hiányzik neki valami, igazad lehet, ezen elgondolkozom.
2014. szept. 12. 13:21
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
szerintem két lehetőség van. vagy tényleg csak unatkozik és kell neki egy új cél. vagy nincs rendben a szex köztetek és ettől vált ilyenné
2014. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!