Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok/ tartós kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok/ tartós kapcsolatban élők (min 5 év) mitől vagytok képesek ráhangolódni párotokra?

Figyelt kérdés

Elég egy csók, ölelés, hogy megkezdődjön az akció?

Ha látod pucéran, vagy hozzáérsz?

Mi kell hozzá, hogy megindulj?


2014. szept. 20. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagyunk szexmániások. Ha kedvünk van, akkor vagyunk együtt. Sokkal fontosabb, hogy megértsük egymást minden téren.
2014. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez oké, szerintem az ha fontos a szex akkor még nem vagy szexmániás.

Igazából arra vagyok kíváncsi mitől jön meg a kedv, mitől indul meg a vágy.

2014. szept. 20. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk a humortól mindig, sokszor könnyesre röhögjük magunkat a poénokon.

A többi változó :)

2014. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, természetesen egymás poénjairól van szó :)
2014. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A férjemnek nagyon hamar, igazából elég, ha kicsit hozzáérek, pedig abszolút nem vagyok szép nő, legalább 30 kg felesleg van rajtam, innen tudom, hogy szeret...

Nekem kicsit nehezebb, mert bár kívánom őt, de a szexet ritkábban, nem tudom megmagyarázni. Ez azóta van, amióta utálom a testem. Nem szeretek vetkőzni, még előtte sem, pedig több, mint 7 éve együtt vagyunk. Végig stresszelem a szexet, nehogy megundorodjon tőlem. Edzőterembe járok, de hamar feladom sajnos :( Így nehezen tudok ráhangolódni a szexre. Régebben elég volt, ha csak egy hevesebb csókcsata megindult.

Vagy ha éppen orális szex van, és én kényeztetem őt, attól be szoktam indulni :)

2014. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Néha elég csak összenéznünk! Van hogy hosszabb csókolózás után/közben..néha hosszan beszélgetünk, borozunk és akkor jön ránk. Mivel van kisgyerekünk sokszor van "betervezett" akció:-) az a tipikus hazaér a munkából a gyermek alszik ..gyors zuhany és mehet a menet:-)
2014. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

egy ölelés,egy érintés...Ez általában már este ágyban fekve,mivel nálunk is kis gyerekek vannak,ezért korlátozottak a lehetőségek:)

Off: egyik előző válaszolónak,az edzőterem mellett az étrendeden is próbálj változtatni...Nem fogyózni,hanem diétázni.Ismerős érzés nekem is,amiről beszélsz,ugyanígy voltam...Aztán mikor lefogytam, "megtáltosodtam":)

2014. szept. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszabb csókra, fogdosásra (engem fogdos) és már készen áll a férjem. Én a nyakpuszira vagyok nagyon érzékeny, és természetesen a csókra:) Az évfordulónk estéjén (sötétben) jöttünk hazafelé, és elkezdte csókolgatni a nyakam.....hát nem jutottunk haza, előbb egymásnak estünk a rét közepén....
2014. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor mi...

Van oylan amikor csak rám kell néznie, van amikor rá kell hangolnia..tök változó, leginkább attól függ, mennyire vagyok fáradt, vagy dekoncentrált, vagy inkább másra koncentrált..

Néha elég ha csak a közelben van...

2014. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ahhoz hogy kedvem legyen, nem kell a másik... Szóval nem kell, hogy hozzám érjen, nem kell, hogy pucéran balettozzon előttem... Egyszerűen vagy van kedvem amúgy is...vagy nincs. Ha nincs, akkor csinálhat bármit, nem fogok ráizgulni és nem lesz semmi. Ha viszont van, akkor az konkrét dolog nélkül is van.
2014. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!