Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem szeretné hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem szeretné hogy tetoválást csináltassak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon-nagyon régóta szeretnék egy tetkót, de sosem éreztem rá magam készen. De most úgy gondolom, hogy ennyi év gondolkozás után, és úgy hogy már tudom mit és hova szeretnék, készen állok. Nemsokára itt a születésnapom, és ma mondtam a férjemnek hogy meglepem magam egy tetkóval. Erre ő na azt aztán nem, mért akarom hogyha rám néz akkor azt gondolja hogy fújj milyen csúnya. Pedig régen még együtt tervezgettük, de ő már nem szeretne. Egy nonfiguratív szívet szeretnék a bokám fölé. beépítve a férjem és a gyermekeink nevének kezdőbetűjével. Nem tudom mit tegyek. Ti megcsináltatnátok?

2014. szept. 21. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Igen!!!
2014. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%

Persze.

Ha nem jön be, akkor elváltok és neveled egyedül a gyerekeket.

2014. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2014. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha elválna egy tetkó miatt, jobb is, ha lelép.
2014. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy elválna, de nem akarom hogy úgy nézzen rám. Én is az igen felé hajlok. :)
2014. szept. 21. 21:37
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Még ha valami nagy, feltűnő helyen lévőt akarnál, amit folyamatosan néznie kell, megérteném hogy kiakad. De így...

Én megcsináltatnám.

2014. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam neki, hogy nem fogja állandóan a lábamat nézegetni.
2014. szept. 21. 21:41
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg minden csoda három napig tart. Majd megszokja.
2014. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha a nonfig ellen van kifogasa, abban maximálisan egyetértek. Már 10 éve ciki nonfiguratív tetoválást varratni. Ha más baja van, aut pedig nektek kell megbeszélni, hisz felnőtt emberek vagytok.
2014. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%

Én undorítónak tartom a tetkót, ennyi erővel ne borotváld a lábad, vágd le a hajad és csodálkozz ha nem fog kívánni...


28F

2014. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!