Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a helyzetben engedjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben engedjek a férjemnek, vagy ragaszkodjak az eredeti megállapodáshoz a gyerek érdekében?

Figyelt kérdés

Lányunk szeptembertől ovis. Bölcsibe én vittem, útba esett a munkahelyemre menet. Az ovi messzebb van, nekem 8kor kezdődik a munkaidőm. Férjem munkaideje kötetlen.


Abban állapodtunk meg, hogy ő viszi a lányunkat oviba, mert akkor nem kell korán kelniük.

Most így néz ki egy reggel: én 7kor kelek, 7:30-kor indulok dolgozni, ekkor ébresztem őket.

Ha én vinném a lányunk: 6:30kor kelnék, a lányunk 6:50-kor, legkésőbb 7:30kor indulni kell, de akkor már nem biztos, hogy 8ra a munkahelyemen vagyok. A férjem akkor kel, amikor akar.


A férjem azt mondja, neki nagyon fárasztóak így a reggelek, mostantól vigyem én a lányunkat.


Jogos a kérése?


2014. szept. 22. 12:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyereket ketten vállaltátok, és igen, néha fáradsággal jár NEKI IS!
2014. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
9%
Haza ki viszi a gyereket?
2014. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem jogos a kérése, közös gyerek, közös terhek. Neked még korábban kéne kelni, így ők egy órával később kelnek. És a te reggeled nem lenne fárasztó akkor? Ja, csak nem neki lenne fárasztó.

Szégyellje magát.

2014. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Apuka kicsit rázza meg magát és viselkedjen szülőként. Biztos hogy nem engednék neki és emellett még el is beszélgetnék vele, hogy mégis hogy gondolja ezt.
2014. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 csabika1971 ***** válasza:
89%

Szégyen, hogy apaként kimert ejteni a száján: "nagyon fárasztóak így a reggelek".

Rögtön falnak szaladok, mikor megkellet csinálni az nem volt fárasztó? Most már az? Nem igazán ideális apa típus, hogy ennyit sem akar a lányéért áldozni.

Az az szerintem, nem jogos a kérése.

2014. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Haza én vagy nagyszülők.
2014. szept. 22. 12:57
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

Apuka nagyon korán elfáradt. Hát, hát.

A gyereket 18 (de inkább több) évre csinálta, jobb, ha szokja a gondolatot. Szedjen Magne B6 vitamint, vagy sportoljon, akkor majd nem lesz fáradt...

2014. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
26%
Apuka később dolgozik? Mert akkor érthető, ha fárasztó neki a reggel, ha teszem azt éjszaka is dolgozik....
2014. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
52%
Mintha az en ferjemet hallanam... az enyémet szépen helyre tettem, és sikerült elérnem, h ő viszi reggelente oviba, deeeee neki meg azt sikerült elérnie , hogy ők az egyetlenek, akik 9 után mennek oviba és sikerült megbeszélnie az ovival ... ezek a csodálatos férfiak!
2014. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%

"ezek a csodálatos férfiak"


Ki mit szakajt, olyat szagol.

2014. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!