Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tud a férfi egy életen át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud a férfi egy életen át hűséges maradni a házasságában?

Figyelt kérdés
Vagy kapcsolatában? Csupán csak arra vagyok kíváncsi, ti hogy látjátok, semmi személyes dolog vagy tapasztalat miatt kérdezem.
2014. szept. 25. 12:36
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
53%
Mostanában mindenhol azt látom hogy inkább a nők hülyülnek meg.Lelépnek fiatalabb pasival.
2014. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%
Igen tud. Vannak olyan családcentrikus férfiak, akik nem lépnek félre. Az én családomban vannak többen, igaz, ők nem a mostani generáció, hanem már 60-70 évesek. Mi még fiatalok vagyunk, 30 évesek, így nekünk még le kell élni jó pár évet. Remélem az én férjem is becsatlakozik a rokonainkhoz.
2014. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
90%
Persze, elhatározás kérdése.
2014. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Tényleg? Az én környezetemben nem ez a jellemző, sőt egy példát sem tudnék írni. Mindenhol azt hallom csak, hogy "ez a pali ezzel csalta meg a nejét, az meg azzal"...
2014. szept. 25. 12:45
 5/52 anonim ***** válasza:
91%
Régebben azt hittem, hogy igen. Ma már egyre inkább meginog ez a nézetem. Sorra derülnek ki olyan ismerőseimről, hogy félreléptek, akikről soha de soha nem feltételeztem volna.
2014. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
87%

tudni szerinted tud

kérdés, hogy akar e?

itt dől el

2014. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 csabika1971 ***** válasza:
54%

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a hűtlenkedésben mára a nők utol értek de lehet már meg is előztek bennünk férfiakat.

És mindig kettőn áll a vásár, hogy egy pár életen át hűséges marad-e egymáshoz.

Mert miért ne? Ha mind ketten azon vannak, hogy megértsék egymást, nem felejtenek el nevetni, és végül de nem utolsó sorban az ágyban sem hagyják kihűlni a dolgokat (de ezt a részt mindenkinek a fantáziájára bízom).

2014. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
86%

És a nő?

Szerintem ez nagyon személyiség függő. Nem attól függ, hogy valaki nő vagy férfi.

Talán azért beszélnek többet a férfiakról, mert tőlük kevésbé várja el a társadalom, hogy szégyelljék magukat, ezért nem is tartják akkora titokban, mint a nők.

Egyébként én úgy gondolom, hogy 10-20-30 éves kapcsoltok esetén igen ritka az, hogy még az egyik fél sem nézett félre kicsit, vagy botlott meg. Nyilván ezt olyan, akár pár éves kapcsolatban él, nem tudja átérezni, megérteni.

2014. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
36%

hat nekem nagymamam mondta isten nyugasztalja: ( nagy szájú volt de imádtam és ki mondta amit gondolt :D )

Ha a feleség megad mindent a férjurának az ágyban akkor nem fog félre lépni.

Itt vissza kérdeztem hogy de mama és ha terhes és szülés után?

ÓÓ kislányom,van a nőknek szájuk,kezuk,fenekuk...

leéltek egyutt 50 evet,papa hamarabb halt meg joval mint mama,de papa is megmondta hogy soha nem ment felre,nezegette a noket de nem nyult hozzajuk ahogy mondta: a szemnek bármit lehet,a kezeknek már nem.

szóval igen tud... csak megkell neki adni azt amire vágyik..

2014. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
42%

9-es vagyok megint:

elfelejtettem irni:

nem kell elhanyagolni magad,mindig fent kell tartani az "erdeklodeset" egy ferfinak. Hiaba leszel anya,akkor sem kell elhanyagolni magad,hogy elvagy hizva,csapzott vagy stb..

2014. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!