Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az amikor valaki...

Milyen az amikor valaki (férfi/nő) magányos a házasságában?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
pocsék érzés.
2011. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ja, gáz. Ha valami miatt nem tudsz eljönni abból a házasságból, akkor nagyon necces.

Muszáj állandóan dolgozni, hogy ne legyél otthon, vagy piálgatni a haverokkal, vagy keresni egy alkalmi-állandót.

2011. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

köszi,de pontosan milyen...?

nem beszél a társával,semmiről...

nem mennek együtt sehova...

ha van gyerek csak egyik viszi/megy vele sétálni,stb....

pl.?

2011. jan. 2. 22:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ahogy én látom szomorú, de gyakori :-P
2011. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nincs szex, a beszélgetés a bevásárlásra és a gyerekekre korlátozódik. Mindenki csinálja a maga dolgát, de nem együtt. Nincs közös program, séták, étterem, mozi.
2011. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, akkor magányosodik el valaki egy kapcsolatban, ha a párjával nem barátok is egyben.
2011. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok házas, de már 1 éve (amióta van ez a kapcsolat) magányos vagyok. Egy nagy szerelemnek lett vége előtte több mint fél évvel. Most sem jobb semmi. Nem megyünk sehová, itthon sem csinálunk semmit (kártya, sakk, közös film) és még az előző kapcsolatából lévő gyereke felett is én babyszitterkedjek (8 éves). Nem megyünk moziba (csak a gyerekkel) se étterembe, se biliárdozni, táncolni, se semmi (nem az anyagiak miatt). Vége a munkának nekiáll cigizni, inni. Egyszer kérdeztem tőle, hogy miért. Azt válaszolta, hogy sajnálja a kislányát. Ez hülyeség. Ő tejben-vajban fürdik (mármint a kislány). Amikor itt van az apuka le sem "sza....a. "Állítólag" szeret. Érdekes csak éppen én nem érzem. Ezek után ne legyek magányos?
2011. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én ebben vagyok társas magány együtt élünk de nem igazán foglalkozik velem ugy erzem sokadrangu vagyok neki szinte sex sincs beszélgetés se sok nem akar programokat csinálni csak ugy élünk egymás mellett...vajon van belöle kiut?
2011. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
utolsó két válaszoló:együtt érzek veletek. akkor és is mondhatom,hogy magányos vagyok a házasságomban.elég keveset foglakozik a férjem a gyerekkel(2.5éves lány),nem járunk sehova,de sehova.ha itthon van fekszik tv-zik,netezik,nincsenek barátaink akikkel esetleg elmehetnénk vhova,ő nem is igényli.én igen,de egyedül hova is mehetnék gyemrekes édesanyaként...nem is tudom ezen hogyan lehetne változtatni...nagyon rossz érzés.
2011. jan. 2. 22:22
 10/19 A kérdező kommentje:
én nem ebben a városban születtem és nincsenek barátnőim sem...
2011. jan. 2. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!