Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerekes házaspárok: hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes házaspárok: hányszor jártok el szórakozni? Együtt mentek a párotokkal vagy külön? Elég nektek ennyi?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. A férjem a haverjaival, kollégáival többet. Nem elég.
2014. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4 és fél éves a lányunk, azóta évente egyszer tudunk elmenni pár órára, együtt. Nem, ez nem elég.

Férjem időnként elmegy egyedül is.

2014. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg M.o-on laktunk, addig havonta, kéthavonta elmentünk moziba, vacsorázni, anyu meg nálunk vigyázott a gyerekekre. Most külföldön lakunk és nincs segítségem, nem járunk el gyerekek nélkül, gyerekekkel viszont minden hétvégén csavargunk :) A férjem néha elmegy külön egy kávéra, beszélgetésre este, vagy pl meccset nézni. Én egyedül nem járok el, mert enyhén szólva ez nem az az ország, ahol egy nő egyedül csavarog :D vagy inkább :(
2014. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 gyermekünk van. havonta 1 szer megyünk étterembe, és 4-5 havonta egy hétvégére, addig a nagymama vigyáz a gyerekekre. én délelőtt van hogy elmegyek a barátnőmhöz, beülünk egy kávéra, de ezt sem sűrűn. van ilyan hét hogy egyáltalán nem megyek nélküle sehova.
2014. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. igen, elég.
2014. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb. havonta (min. kéthavonta) egyszer, járunk külön is, de együtt is. Ez lehet bármi, színház, mozi, házibuli, vagy csak egy kis iszogatós beszélgetés. Pl. színházba nem együtt megyünk, mert ő nem szereti. Ha elmegyünk ismerősökhöz iszogatni, vagy jönnek hozzánk, akkor nyilván együtt vagyunk. Vagy ha valami rendezvényre megyünk, akkor is együtt.

Nekem ez így teljesen jó, nem vagyok egy nagy mászkálós, de időnként nagyon jól esik. És szeretek vele is szórakozni, de külön csak barátnőkkel is.

2014. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hetente szombaton a Mama vigyáz a gyerekre egész nap ilyenkor mi vásárlunk,sétálgatunk,pihizünk. És havonta egyszer ott is alszik a Mamánál ilyenkor bulizunk. Augusztusba a Szigeten voltunk egy napot,és pont ma megyünk egy barátnőm 30. szülinapi bulijára.

Igen,elég.

2 éves a lányunk.

2014. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Évente 1x 1 hétre nyaralni, többször hosszúhétvégére. Havonta 1x vagy 2x kirúgni a hámból, ilyenkor a nagyszülőknél vannak.
2014. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden héten van egy anya-nap, amikor én megyek el sörözni, kávézni, koncertezni a barátokkal és van egy apa-nap amikor a férjem. A péntek csak a miénk, kettesben elmegyünk valahova, vagy csinálunk valamit, a hétvége meg a családé, hármasban megyünk el, vagy otthon foglalatoskodunk valamivel. Általában 2-3 havonta egyszer elutazunk kettesben valamerre, wellness hétvégére vagy valamira, évente egyszer meg családi nyaralás. Igen, elég.
2014. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zabmester ***** válasza:

Változó. Régebben sokkal jobban igényeltem, hogy eljárkáljak, havi 1-2-3 alkalommal mentem is. Most már ez elég ritka, inkább hozzánk jönnek vendégségbe a barátaink. Kb. havonta egyszer elmegyek este a barátnőimmel, barátaimmal találkozni, a párom úgyszintén egy másik este, szóval így külön-külön nagyjából ennyiszer, közösen ritkábban, mert két külön baráti társaságunk van, esetleg néha koncertre vagy színházba megyünk együtt. De mondom, inkább az a gyakori, hogy hozzánk jönnek a barátaink. Az szinte minden hétvégén megtörténik, nekünk ez is jó szórakozás, nem kell ahhoz elmenni se otthonról :D

Amúgy 7 éves fiunk van, és most szeretnénk még egy bébit, szerintem ha végre sikerül, akkor sem fog sokat változni az, hogy mennyit járunk el, tekintve, hogy nem sokat :)

2014. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!