Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mert az en apam nem elegans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert az en apam nem elegans es tanult (? )

Figyelt kérdés

Nem akartam elhinni, de valahol mindig is sejtettem.

4 eve vagyok a parommal, a hazunk is felepult.

Az o edesapja (epitesz) 5 millio ft ot adott kolcson!!, edesapam (komuves) az idejet es munkajat, meg annyi penzt amennyit csak tudott de nem kolcson. Hetvegen atjonnek a barataink es ilyenkor a parom mindig szol, hogy szoljak a szuleimnek hogy ne jojjenek meg veletlenul sem at (amugy is ritkan jonnek es elotte mindig szolnak).

De ma beszelt az edesapjaval es mondta ha erre jar nezzen be.

Szo szot kovetett es a lenyeg az, hogy az o apja elegans es muvelt barhol meg lehet vele jeleni es mindenhez hozza tud szolni.

Ellenbe az en edesapammal aki csak egy komuves es meg egy rendes markas farmer nadragja sincs (inkabb cementett vett nekunk).


2014. szept. 29. 20:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos férjed van. :(

Biztos, hogy ő a tuti?

2014. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem férjed, párod. Bocsi.
2014. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nagyon szomorú. De, mi a kérdésed? A párod egy szemétláda.
2014. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kőmüves is lehet jó ember, ha kedves, értelmes ès vicces, nincs vele semmi baj. Ha tényleg bunkó, retardált emberről lenne szó megérteném, dehogy így lenézze azt az embert, aki felnevelt, segített titeket, hát én nem lennék biztos benne, hogy jól választottam. Ha te nem mész egyetemre, téged is szégyelni fog? :/ Remélem, minél hamarabb megoldjátok ezt az ügyet...
2014. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

A "házunk" pontosan mit takar? Kié a telek, kié a ház papíron?

Mivel a párod nem a férjed, és az apja 5 misit adott bele, így gondolom, csak azért írtad, hogy "házunk", mert te is ott laksz.


a párod jó nagy tahó.

2014. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen embernek épít az apád házat? Ezek után jön még a java, a való élet a leendő gyermekeid apjával.

Kérdezd meg tőle, hogy szégyenli az ingyen kőművest és a családját?

2014. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A gyönyörű urad nem szokott soha koszos melós ruhában segíteni a faternak?

Lenézi azt aki helyette is dolgozik? Meg szokta kérdezni, hogy mit kezdjen az erejével a házépítésben?

Mégis mit keres egy normális nő egy ilyen ember mellet?

Te meg majd fizeted visszafele hitelt?

2014. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

A saját viselkedését nem szégyenli a kedves párod?

Remélhetőleg bizonyítható, hogy apukás mekkora összeggel segített nektek, plusz a munkája.

Az ő apja 5 misije miért kölcsön csak, ha akkora ász?

2014. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalatos, hogy a parod igy gondolkodik. Undorito.

Lenezi a ketkezu munkasokat, holott, teto nem lenne a feje felett, egy-egy ilyen ember nelkul.

Nekem tobb se kene, menjen csak az apucikahoz, aki ugy latszik penzzel tudta(tudja) tomni, de megtanitani neki, hogyan is tiszteljen masokat az mar ugy latszik nem ment neki.

2014. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%

A párod magát szégyellhetné, nem az édesapádat!

Már szakítottam volna vele, mert a családom sokkal fontosabb. És el se gondolkozz ilyenen, hogy a te édesapád miért.....MERT! Mert ő ilyen, és egy kőműves is lehet annyira jó ember, mint egy milliomos. Bár ahogy a párodat nevelte fel az apja, nem lehet valami jó ember.

Egyet tudok neked mondani, az ilyen milliomosok általában nagyképűek, és ilyenekkel nem érdemes kezdeni!

2014. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!