Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viselnétek, ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek, ha a feleségetek vásárlásmániás lenne?

Figyelt kérdés

Ha boldog vagyok, vásárolok, ha szomorú vagyok vásárolok. Ha épp egyik se, akkor is.

Ennek eredményeképp mindenütt tusfürdős és samponos flakonok vannak szerte a lakásban.

Már leselejteztem, maradt 4 tusi és 3 sampon (azt a 3at leszámítva, amiket épp használok), de ez még így is rengeteg.



Mit kezdenétek, ha ilyen feleséggel "verne a Sors"?


2014. szept. 30. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nincs olyan nő, aki még nem vetette volna el a sulykot vásárlás terén, de azért figyelj oda, és mielőtt megveszel valamit kérdezd meg magadtól, hogy tényleg szükséged van-e rá. A kérdésre válaszolva: megpróbálnálak kicsit visszafogni:), ami azt jelenti, hogy érvekkel próbálnálak meggyőzni arról, hogy miért ne vedd meg a 4. sampont. Pl. mire szükséged lesz egy újabb flakon samponra, addigra biztosan lesz olyan üzlet, ami akciózni fog, szóval felesleges bespájzolni.
2014. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a samponokra és a tusfürdőkre buksz? Az még kezelhető. Egyébként ha két napig nem lenne mit enni a családnak, mert elverted a pénzt, biztosan meggondolnád előtte százszor is, hogy elköltsd-e a pénzt.
2014. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mert én is vasárolós feleség vagyok... próbálom magam visszafogni, de néha elkap a gépszí.. egy időben parfümök voltak(eredetik, havi egy) most cipők... illetve a gyereknek játékok... ahogy veszem kia pénztárcámból a pénz , eufórikus állapotba kerülök :))) illetve a turkálókat is imádom, de kezdek normalizálódni... a férjem próbál velem szótérteni, kissebb-nagyobb sikerrel. Minden viccet és közhelyel együtt, biztos vagyok benne , h nálam ez kompenzálás, pótcselekvés, vmi hiányzik :(
2014. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha van rá pénzetek, csinálja.

Ha nincs, ülj le vele komolyan beszélni.

Egyébként: ha úgy érzed, ver vele a sors, mi a fenének vetted el?

2014. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem idegesíteném magam jelentéktelen dolgokon. Az én pénzemtől kuss van, a magáéból meg tőlem egy hordónyi sampont is vehet, ha neki az köll.
2014. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem olyan vészes, 4 tusfürdő és 3 sampon minden rendes háztartásban van.


Én a helyedben átadnám a pénzügyeket a férjemnek, hitelkártyát elvágnám és kidobnám, a bankkártyát pedig szintén odaadnám a férjemnek. Ha kell valamit vásárolni, akkor kiszámolnám, hogy kb mennyi kell rá, és nem vinnék több pénzt.

2014. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Basszus, nekem több van, mégsem vagyok vásárlásmániás.

De mosogatószerből is van itthon vagy 6 flakon, mert akciós volt. Ott kezdődik a mánia, hogy a megélhetésed veszélybe kerül miatta.

2014. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sem neked, sem a hasonló mániákus nőknek nem klappol valami az életükben (és fejükben?), hogy ilyeneken élik ki magukat. Találjátok ki, mi az, és oldjátok meg!
2014. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, de en ferfi letemre imadok vasarolni, azonban nem samponokat, tusfordoket, hanem ruhakat :) lehet birnam, lehet nem, hogyha az ures flakonokat kidobna akkor szerintem nem lenne gond
2014. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagyon messze áll a vásárlásmániától..
2014. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!