Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek a férjetek/feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a férjetek/feleségetek az a férfi/nő, akivel a legtökéletesebb eddig az együttlét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, járunk úgy fél éve, kezd komolyodni. Szerelmes vagyok belé, össze fogunk költözni. Tökéletes számomra, mert figyelmes, okos, bókol, jól néz ki, a szakmánk ugyanaz, megértjük egymást.


De: a szex nem tökéletes. Illetve jó, de nem az a durva érzés, amikor kirepül az ember a világból tőle, inkább csak rendben van. Ő nem volt előttem sok emberrel együtt (kb. 10-zel), gondolom, emiatt lehet ez.


Nagyon jó lenne vele összeházasodni és babát vállalni. Szerintetek hozzá lehet menni valakihez így is, és a szex nem fontos dolog, ha egyébként meg megértjük egymást és jó vele? Vagy kell a tűzijáték?


Korábbi kapcsolataimban elbűvölő volt maga az együttlét, de lelkileg meg üresebbek voltak, mint ez a mostani.


28N, 38F


2014. aug. 28. 18:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%

1. Szerintem nem attól függ, kinek hány partnere volt, személyes tapasztalatból tudom.

2. Nem a férjemmel a legtűzijátékosabb a szex, de nem cserélném el a tűzijátékosra.

38/N

2014. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen mondhatom. 3 fiuval voltam,velük egyáltalán nem volt jo. A negyedik a férjem,vele jó nagyon.


Ezt neked kell tudnod, neked mennyire fontos a tüzijáték. De ha szeretitek egymást az a legfontosabb.

2014. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

A 10 partner neked nem sok? Jesszus, neked akkor mennyi volt 28 évesen? :O

Amúgy nekem igen, a férjemmel a legjobb, mondjuk én csak 3 pasival voltam rajta kívül. Ebből egy rossz volt, kettő közepes.

N26

2014. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Nekem kicsit megütötte a szemem a mondat, nem volt sok növel, csak kb tizzel... Szerinted mennyivel kellett volna, hogy legyen, haromszazzal?

Szerintem nem az kell, hogy egymillio nöje legyen elötted, hanem hogy megtanulja neked mi a jo. Akkor meg akar tüzijatek is lehet belöle. Segits neki, mutasd meg mit elvezel. Attol hogy volt egy vagon csaja, nem azt fogja tudni, neked mi a jo, hanem, hogy mi jo altalaban a lanyoknak.

2014. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ja, nem, csak szokatlan, hogy egy ennyi idős férfinak csak annyi kalandja legyen.:) Mármint akikkel én közelebbi barátságba, esetleg kapcsolatba kerültem, azok így voltak vele. Most nem arról van szó, hogy nekem mennyi volt, hanem hogy felvetettem, hogy esetleg ez lehet-e az oka annak, hogy nem vele a legjobb eddig.:)
2014. aug. 28. 18:35
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

A tíz kapcsolat az már sok, kérdező.


Az én férjem nem a legtökéletesebb, de nem fogom lecserélni senkire. Egyébként fél év még nem mérvadó, nekünk az elején ügyetlenebb volt a szex, aztán szép lassan megtanultuk egymás testét. Így közel 3 év után azt mondom, elégedett vagyok.

2014. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

Az első években, gyermekvállalás előtt a te korodban szenvedély a legfontosabb.

Ennek hiányát említetted.

Amiről itt írsz, az egy 40-es párocska esete, akik lelki társak, megértik és kölcsönösen segítik egymást a szakmában, mindezt figyelmesen, előzékenyen, bókolva.

Ha már az első félévben nem fontos a szex, rövid időn belül üres és értelmetlen lesz minden, különösen ha szembejön majd veled a nagy Ő.

Egy összeköltözéssel hosszú évekre lekötöd majd magad, esélyt sem adva egy szenvedélyes szerelemnek, a pasid meg lassan 40 lesz.

2014. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
ha mertek róla beszélni, próbáltok minél jobbat kihozni belőle akkor idővel nagyon szépen összecsiszolódtok az ágyban is. fejlődni mindig lehet:)
2014. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésedre a válaszom igen. Azzal a legtökéletesebb az együttlét (és a kapcsolat is) akivel összekötöttem az életem (a férjemmel).


Az, hogy a szex milyen a pároddal, nem attól függ, hány partnere volt előtted. Az én férjem velem vesztette el a szüzességét, mégis ő az egyetlen férfi akivel orgazmust éltem/élek át. Pedig voltak páran előtte is. (6-an). Én amúgy bő 3 évvel idősebb is vagyok.


Ha a szex jóleső, de nem lenne orgazmusom, akkor is hozzámentem volna.

2014. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mára már igen,ezt mondom...De az elején mi is bénáztunk,meg ha nem is,akkor sem volt "tűzijáték"(ennek semmi köze a szenvedélyhez szerintem,mivel az volt,csak maga a beteljesülés nem volt az igazi)...Sem én,sem ő nem titkolta soha,ha valamit máshogy lenne jó..Mi mindig megbeszéltük az ilyen dolgokat,tabuk nélkül,és persze az évek alatt nagyon egymásra is hangolódtunk.
2014. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!