Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Igaz az hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz az hogy ha megromlik a házasság (bármi okból kifolyólag) a legtöbb férfi még marad a kapcsolatban, és nyitott szemmel jár tovább, és csak akkor lép ha már bebiztosította magát?

Figyelt kérdés
A másik fél pedig ott marad egyedül, + még a bűntudat is, magát okolva hogy mit csinálhatott rosszul...ez így azért nagyon durva...
2014. okt. 14. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nagyon sok nőnél is így van. De igen, férfiaknál is. Kb. Csak ilyen példákat tudok hozni ismeretségi körből.
2014. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz. Ismerek olyan családot, ahol a férj csak a gyerekek miatt nem vált el. Még akkor sem, amikor a feleségnek szeretője lett, amit nem is titkolt. Az asszony adta be a válópert.
2014. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez így nem igaz, hanem általánosítás. Van ilyen is, meg másmilyen is, embere válogatja, és nem azon múlik, a férfi vagy a nő az illető.
2014. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nőkre és férfiakra egyaránt igaz lehet, de természetesen olyanok is vannak, aki nem így járnak el, mert mondjuk nem akarnak rossz kapcsolatban élni, nem várják meg, hogy új partnert találjanak. Fiatalabb koromban tipikusan így kerestem párt, így soha nem voltam szingli, ha kicsit rosszabb lett a kapcsolat, már kerestem a következőt, és csak akkor dobtam az előzöt, ha már megvolt az új, később viszont már nem így csináltam, valószínűleg érettebben kezdtem gondolkodni.
2014. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem hogy csak és kizárólag így történik, de a legtöbb esetben igen...legalábbis így gondolom. Az egyik fél mindig irtóra megsínyli a kapcsolat végét...a másik meg éli világát
2014. okt. 14. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom,hogy addig keverik a sz*rt, míg a nő nem hagyja ott, mert nincs merszük szakítani.de nem kell ehhez harmadik fél.
2014. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen...ilyenek is vannak :)
2014. okt. 14. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

*...és utána mennek inni a haverokkal és sajnálják magukat, hogy kidobta őket az asszony

ezzel mutatva is azt, hogy ők aztán az ártatlanok és milyen jó referencia a követkeő csajnak..ő aztán kitartó volt és hűséges..

2014. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a többség (nők, férfiak egyaránt) ezt csinálják. Ha van biztos másik, csak akkor lépnek. Ahogy látom ennek fölég anyagi és kényelmi okai vannak.
2014. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én környezetemben pont inkább a nőkre igaz ez. Munkatársam szerint a nők olyanok mint a majmok, amíg a második ágat nem fogta meg addig az elsőt nem engedi el.
2014. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!