Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnál, ha a (házas)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a (házas) társad sok évnyi rendes, monogám kapcsolat után lebukna a szeretőjével, majd felvetné, hogy mostantól éljetek nyitott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Két ilyen is történt mostanában ismerőseim körében, le vagyok hidalva. (Az egyik megcsalt nő igent mondott és bepasizott, aztán otthagyta a férjét, akit a szeretője is ejtett, a másik megcsalt házastárs viszont nemet, ők válnak, a félrelépő szerint azért, mert "nem képes alkalmazkodni".)

2014. febr. 26. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem korrekt. Ha nyitott egy kapcsolat, akkor legyen az az elejétől és ne egy lebukástól kezdve!

A megcsalt házastársak azért általában nem hibátlanok. Oka van annak, hogyha valaki máshol keresi a boldogságot. Valószínűleg túl keveset nyújtottak.

2014. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Kövezzenek meg, de pl. 15-20 év után el tudom képzelni, hogy kialakul ilyen helyzet, és nem is ítélnék el ezért senkit sem. Azt meg mindenki maga dönti el, hogy hogyan tovább, kinek mi fér bele.

Végül is az egyik feleség még jól is járt, mert talált valakit, akivel most boldog :D

Persze ha néhány év után történnek ilyenek, az egészen más eset.

2014. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ismer annyira a párom, hogy nem merné megkérdezni, hogy mi lenne ha nyitott kapcsolatban élnénk ezentúl.

Ha megcsalt, ott az ajtó, ki lehet menni rajta.

2014. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

ezek szerint nem volt az a kapcsolat monogám.

az én értékrendembe nem fér bele egy nyitott kapcsolat.

Nem is vonz az ilyen jellegű "változatosság", osztozkodni sem tudnék a társamon..

És nem is akarnék " alkalmazkodni"..

Válnék

2014. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
13 éve elmúlt,hogy a nejemmel együtt élek .. de sem ez idő alatt sem ezután nem tudnám elképzelni ,hogy megcsaljam és ez kölcsönös ! Számunkra a monogámia alap ,a mi nézetünkbe a nyitott házasság nem fér bele .. Aki így akar és tud élni lelke rajta ,de ez akkor sem normális és számomra morbid ! 33/F
2014. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Én elég nyitott vagyok, szeretek kipróbálni új dolgokat az ágyban. De nyiott kapcsolatra nem lennék képes, a házasságomnak ott lenne vége.
2014. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem való a nyitott kapcsolat én nem hiszem, hogy be tudnám vállalni.
2014. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MrPifta ***** válasza:
47%
én azt nem értem, aki elítéli ezért a másikat. Én nem mennék bele, ha másnak így jó, hát hadd csinálják! A lényeg, hogy boldogok legyenek.
2014. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Dühös lennék. A különcködést sohasem ítéltem el, de ez legyen olyasmi, amibe minden résztvevő beleegyezik, az elejétől kezdve, anélkül, hogy bárkit is becsapnának.
2014. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát lebukás után már késő lenne nyitott kapcsolatot ajánlani. Lebukás után azért is nagyon tepernie kellene a páromnak, hogy túlélje.


Félrelépés előtt meg lehet beszélni, és ha mindkét fél elfogadja a szabályokat, akkor mehet.

2014. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!