Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik ilyen idiótán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen idiótán a férjem, ha?

Figyelt kérdés

Akárhányszor valami fontos alkalom van, ahol jól kell teljesítenem, előtte direkt összeveszik velem, felcseszi az agyam, aztán ha ki vagyok idegileg, persze, hogy nem tudok teljesíteni. Így buktam el ma is egy interjút.

5 hónapja munkanélküli vagyok, próbálkozom, de már teljesen belefáradtam. Úgy döntöttem, ez az utolsó, ha ide se, én már befejeztem. Erre annyira felhúzta az agyam minden ok nélkül, hogy bőgve mentem be, persze hogy elküldtek.

Apukám annak idején ugyanezt csinálta. Ha fontos vizsgám, dolgozatom volt aznap, ha orvoshoz mentem az eredményekért (van pár betegségem), egész nap üvöltött, mint az eszelős barom. Aztán persze, hogy mire odajutottam, egy ideg voltam.

Amikor szívbetegség miatt kórházban kezeltek, akkor is megmondták, hogy ne idegeskedjek, mielőtt visszamegyek vizsgálatra, mert bezavarhat az eredményekbe. Naná, hogy nekem esett, és felidegesített.


Ezt a mai interjút is úgy sajnálom. Nem tudtam megszólalni se, amikor bementem, csak összevissza beszéltem, logikus, hogy nem vettek fel.



Mit lehet ilyen férfiakkal csinálni?


2014. okt. 15. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk kezdhetnéd a kezedbe venni a sorsod ahelyett, hogy mindig másra hárítod a felelősséget. Ha az utcán felidegesít egy idegen, akkor az ő hibája? Ha reggel lerobban a kocsid és elmegy a kedved, akkor a kocsi hibája, hogy nem vesznek fel? Eleve minek van ilyen bunkó emberrel együtt?
2014. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Biztos vagy benne, hogy a férfiakkal van baj? Honnan tudják egyáltalán, hogy neked pont melyik nap a fontos? Nem lehet, hogy annyira rástresszelsz a fontos pillanatokra, hogy előtte napokig ingerült vagy kötekedő vagy, és amiatt robban ki a balhé? Mert a tüneteid alapján (bőgve mentél be, megszólalni sem tudtál) nem tudod túlságosan kontrollálni a reakcióidat. Senkinek nem érdeke téged elgáncsolni az életben..
2014. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Tudták milyen fontosak azok a napok.


A párom is tudta, hogy interjúm lesz. Előtte napokig nyugodt volt, semmi baja, még reggel is, majd amikor indulnom kellett volna, egy órával előtte elkezdett szidni, hogy szerencsétlen vagyok sz*rt se csinálok, úgyse fog összejönni, de akkor nem lesz hová hazamennem, meg hasonlók.

2014. okt. 15. 15:24
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Bocsi de én nem lennék ilyen emberrel.
2014. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Persze, mindig könnyebb a pasit hibáztatni, arról is ő tehet, hogy nincs munkád 5 hónapja és ő tart el:))
2014. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Bence_ ***** válasza:
100%

Első jókat ír. Inkább azon gondolkodj mit tehetsz TE, hogy ne legyél ilyen (helyzetben).

Simán lehet, hogy olyan pasit váladztottál mint édesapád. Ezt a típust már ismered, megszoktad. Így megvan a biztonságos. Egy másik típus ismeretlen, félelmetes lenne.

2014. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Bence_ ***** válasza:
Így megvan a biztonság érzeted
2014. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem lehet. Valójában nem furcsállod, hogy az apád, meg a férjed is ezt csinálja? direkt olyan pasit választottál magadnak, mint az apád.


Gondolom mindkettő elég hatalmaskodó figura. A férjed így akar a "hatalmában" tartani. Gazdasági hatalom: amíg én teszem le a kenyeret az asztalra, az van, amit én mondok. ezért szabotálja az álláskeresésedet.


te meg aláveted magad.

2014. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem te reagálod túl a dolgokat, mert az interjúk előtt mindig idegesebb vagy, csak ezt nem veszed észre. Ha ma úgy indultál interjúra, hogy előtte kijelentetted, hogy ez az utolsó, akkor te generáltad a feszültséget, és nem ő. Egészen biztos vagyok benne, hogy a férjednek nem az a hobbija, hogy téged szándékosan, üvöltözve felidegesítsen minden ok nélkül. Szerintem menj pszichológushoz, rád férne egy kis Xanax. És ezt jóindulatból mondom.
2014. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egész nap tök nyugodt voltam, semmi idegesség, és nem mondtam neki, hogy többre nem megyek.

El tudom képzelni, hogy ez a hobbija, apám is ugyanezt csinálta, csak ő orvosi vizsgálatok előtt szeretett ezzel "szórakozni".

Csapkodta az ajtókat a lakásban, meg földhöz vagdosott mindent ok nélkül, ha meghallotta, hogy megint stresszmentességet írtak elő

2014. okt. 15. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!