Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, férjek, ha megcsaltát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, férjek, ha megcsaltátok a feleségeteket, hogy buktatok le végül, ha lebuktatok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Meddig lehet titokban tartani egy viszonyt? Nem egyéjszakást, hanem egy szerelmet, de a feleséged nem akarod és nem tudod megbántani, ezért nem hagyod el.

Általában kiderül vagy nem?


2014. okt. 19. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Kezdőőőőődik Margit, kezdőőőőődik:DD Jaj de uncsi vagy már:D
2014. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Gondolod, hogy ha a feleségek csalják meg a férjüket, azok nem buknak le?

Aki megcsalja a másikat, az már akkor is megbántja, ha eltudja titkolni valameddig.

2014. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nőként és akkor még nem házasként válaszolhatok? :) Mind a ketten kapcsolatban éltünk, emiatt először csak barátok (majd legjobb barátok) voltunk, amikor egy idő után átment vágyba és szerelembe. Eredetileg csak a rossz (és sokszor lelki bántalmazó) kapcsolatunkat akartuk "jobbá tenni" a viszonnyal, azt gondoltuk, ettől majd jobban tudunk a párunkra koncentrálni, persze nem így lett... Végül ő 2, én 2.5 hónap viszony után szakítottunk az exeinkkel, és egy hónap "tisztázódási" szünet után összejöttünk (azóta már a férjem :) ). Nagyon örülök, hogy hála neki, sikerült belátnom, hogy a kapcsolatom nem vezet sehová, és muszáj kilépnem belőle, de soha nem mondtam el az exemnek, hogy viszonyom is volt mellette az utolsó időkben. Annyi minden miatt bántott, én nem akartam őt bántani, a lelkiismeret furdalást pedig magamban tartottam (elég, ha csak én szenvedtem tőle)... Ugyanígy tett a férjem is, szintén amiatt, hogy nem akarta ezzel megbántani. Nem buktunk le egyébként....
2014. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Világ életemben csaltam az összes páromat.

Ahol lehetőség adódott, azt kihasználtam.

Nem hiába dobta elém az élet.

Még az esküvő reggelén is sikerült.

És a java most jön.

Fogalma sem volt egyiknek sem róla.

2014. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem éppen a fűvel-fával megcsalásokra gondoltam. Hanem amikor egy alapvetően hűséges férj viszonyt kezd mással. Hosszú távon hogy lehet eltitkolni? Vagy igaz a mondás, hogy egy nő hosszú évek alatt kiismeri a férjét annyira, hogy megérzi, van valakije?
2014. okt. 20. 04:01
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Pofonegyszerű eltitkolni, ha néhány alapszabályt betartanak a felek.


1. A szerető legyen diszkrét, tudja hol a helye.

2. Ne legyenek spontán találkák, minden legyen előre megtervezve.

3. Kommunikáció csak meghatározott időben legyen de otthon ne hívjon, otthoni telefon kizárva, semmi SMS. Ha lehet akkor inkább neten beszéljenek. A legjobb egy másik mobil amiről a feleség nem tud.

4. Számítógépen külön mail cím, ne maradjon bejelentkezve, in-private böngészés, ne küldjetek egymásnak képeket, ne legyen megjegyezve semmiféle előzmény. Ha lehet akkor legyen külön fiók. Facebookra ne vegyétek fel egymást, ne is beszéljetek ott. Használjatok külső csevegőt ami nem jegyez meg semmit.

5. Soha senki más ne tudjon a viszonyról, legjobb barátok se, családtagok se.

6. Mindig legyen egy hihető sztori a távolmaradás okáról, de olyan aminek nem lehet utánajárni. Az nem jó ha pl azt mondod hogy túlóráznod kell, mert azt egy telefonnal ellenőrzi a feleség.

7. A napi rutin ne változzon meg otthon, mert az gyanút kelt. Ha ok nélkül elmész hosszabb időre, ha túl rideg vagy, ha túl törődő vagy, ha túl sokat költesz, ha sokat telefonálsz, ha sokat netezel, az mind gyanús. Csinálj otthon mindent úgy, ahogy addig. A szerető bizniszt ne vidd haza.

8. Ha kisebb településen élsz, akkor ne lássanak együtt az illetővel nyilvános helyen, mert a falusi pletyka gyorsan eljut majd a feleséghez.


Most kb ennyi jutott eszembe, ez 90%-os védelmet nyújt, de a 10% az, amikor a szeretőd borítja a bilit, mert pl annyira szerelmes beléd, vagy bosszút áll xy okból. Azt nem tudod irányítani. Ha viszont diszkrét a szeretőd, akkor egy kis ésszel szépen el lehet titkolni az egészet. Nekem bejött, immáron 6 éve. Az asszony egy zsarnokoskodó, lusta, aszexuális valaki aki már évek óta elhanyagolja magát, és semmit nem érzek iránta, már megvetést sem. Azért maradok, mert a gyerekeimet nem akarom elveszíteni, de ez nem jelenti azt hogy boldogtalan maradok egész életemben. A párom viszont egy csodálatos ember, a lelki társam. Ha néhány év múlva felnőnek a gyerekek, azonnal el fogok válni és azzal fogok élni, aki az igaz szerelmem. Addig viszont jó nekünk ez az állapot, és a gyerekeknek is.

A türelem az egyik legfontosabb ebben a helyzetben.

2014. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Es te ki vagy a szereto a feleseg vagy a baratno.

Egy igazi ferfinek nincs szugsege szeretore

Egy igazi ferfi elvalik becsulettel ha a hazassaganak vege.

2014. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azta...micsoda válaszok...el vagyok képedve...
2014. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4. Az ilyenek mint te minek házasodnak?
2014. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb hányingerem van a mai "házasságoktól"...
2014. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!