Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynatok a ferjeteket/feles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok a ferjeteket/felesegeteket ha egeszsegugyi gondjai lennenek?

Figyelt kérdés
Vagy mellette allnatok a gyogyulasban,allapota javulasaban?
2014. okt. 13. 20:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen miatt sosem hagynám el. Segíteném, támogatnám mindenben.


25N

2014. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Jóban, rosszban, egészségben, betegségben. Én hiszem, hogy ez az eskü egy életre szól, és valóban nem csak azért mondod, mert a szertartás része, hanem mert úgy is gondolod. Nem, nem hagynám el, és a férjem sem engem, ha így gondolná, kb. 5 éve nem lennénk együtt.
2014. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

én egy szerettemnek nem fordítanék hátat ilyen esetben. pláne a páromat nem hagynám cserben.

még akkor sem, ha megromlott már a kapcsolat.

egyébként, ha mentális problémái lennének - mondjuk megőrülne, akkor talán igen... de egy pszichopatával viszont nehéz élni...


de szerintem a kérdésedre nem fogsz nagyon igenlő választ kapni :)

2014. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Én nem fogadtam örök hűséget, így az "egészségben-betegségben " fogadalmat sem tettem, de eszembe sem jutna, hogy a társamat akivel együtt élek lassan 12 éve elhagyjam, (bár a cserben hagyjam szöveg jobban illik ide) mert beteg. Ő sem hagyna cserben ha beteg lennék...
2014. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2014. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%

Jóban-rosszban.


Aki ezt nem tudja tartani, az inkább csak élettársként éljen, ne házasságban. Nem való mindenkinek a házasság, ahhoz egyenes gerinc kell.

2014. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hagynám el pont akkor, amikor a legnagyobb szüksége van arra, hogy mellette legyen valaki!
2014. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagynám el? Attól még ugyanúgy szeretem. És természetes, hogy segíteni szeretném és mellette állnék, hogy mielőbb felépüljön.
2014. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A betegség csak jön magától gondolom nem arról van szó,hogy hideget ivott és beteg lett. Viccet félretéve szerintem nem kéne még neked is belérúgnod. Elég baj az neki,hogy beteg.

Azt megtudhatjuk milyen betegségről van szó?

Amúgy egyféle embert otthagynék: akik hangokat hallanak és volt a hiradóba is,hogy a nő bement a dunába a gyerekével,mert hangokat hallott,hogy ölje meg magát a gyerek megfulladt a nő meg meggondolta magát. Ilyennel nem szívesen élnék.

2014. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%

Súlyos betegség esetén semmi esetre sem hagynám el.Pszichiátriai betegség esetén mindenféleképpen otthagynám.

Ha mulandó betegsége lenne,ami mégis csak valamiért zavar,és már nem szeretem,akkor otthagynám,mert túl fiatal vagyok,hogy ennyire lekössem magam.

Bevallom őszintén,hogy nem vagyok eléggé érett 18 évesen ahhoz,hogy ilyen szinten lekössem magam.

Súlyos betegség esetén viszont BIZTOS,hogy kiállnék mellette.Nyilván egy súlyosan,halálosan beteg embernek szüksége van mindenkinek a támogatására,és meg is kell kapnia,de ő is tudja sajnos,hogy hamarosan vége van,és akkor a párjának még utána van élet...dehogy milyen?Na azt nem akarnám megtudni.:(


Szörnyű lehet.Tudom,mert mama sem hagyta el halála napjáig papát(akit még nem ismertem),rákos volt ő is,áttétes.5 hónap alatt halt meg rákban.A mama úgy tartott ki mellette,hogy olyan erős volt,ami szerintem nagyon ritka.Aztán nem házasodott újra,élettársa sem lett,pedig még lehetett volna.

2014. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!