Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalás szex nélkül? Megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás szex nélkül? Megbocsátható?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 07:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Az érzelmi megcsalás valóban a legrosszabb,sokkal fájóbb mint egy egy éjszakás kóbor numera ..
2014. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Abból a szempontból tényleg rosszabb, hogy ez valószínűleg fontosabb dolog volt a "megcsaló" szemében, mint egy alkalmi szex.

Én mégis azt mondom, hogy nálam a megcsalás a szexet jelenti. Mert az"érzelmi megcsalás" elég megfoghatatlan: mindenkinek máshol kezdődik. A szex viszont nagyon is konkrét, azt nem lehet más színben feltüntetni...

A szexet nem bocsátanám meg, nem lenne mit beszélni róla.

Van, olyan eset, hogy az érzelmi megcsalást sem bocsátanám meg, de azt nem megcsalásnak hívnám, hanem hazugságnak, és a megbecsülés teljes hiányának.

De ebben az esetben legalább meghallgatnám a másikat, elgondolkoznék az én felelősségemen a dologban, és valószínűleg adnék még egy esélyt a kapcsolatnak.

2014. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 harmony31 válasza:
68%
Nekem ez most nagyon is aktuális téma. Mivel épp átélem azt mondom,hogy egy kósza numerát talán(!) meg lehet bocsátani ha látod a másikon,hogy igazán megbánta és tényleg dolgozik azon,hogy helyrehozza a dolgokat. Az érzelmi megcsalás szerintem sokkal rosszabb, az érzelmeknek nem lehet parancsolni, ha már beleszeret valaki másba (még ha szex eddig nem is volt) az szerintem menthetetlenné teszi a helyzetet és megbocsáthatatlan is mert az érzelmek kialakulásához azért kell idő és ha ő megadta a lehetőséget erre (sokat beszélgettek, elmondták egymásnak a gondjaikat stb) amellett,hogy van egy komoly kapcsolat/házassága...na az megbocsáthatatlan és helyre hozhatatlan! Hogy szerzed vissza valaki szerelmét? Napi szinten megalázod magadat azzal,hogy tepersz utána, lesed minden kívánságát, miközben ő egy másik nőre/férfira gondol, róla álmodozik, neki írja, hogy "Nagyon szeretlek!!!!!" miután elfogyasztotta az általad készített romantikus vacsorát??? Az érzelmi megcsalás megbocsáthatatlan!!!
2014. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezekből a válaszokból az szűrődik le, hogy lehet dugni akárkivel, csak ne legyen benne érzelem....
2014. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg,mert számomra a megcsalás minden formája megbocsáthatatlan.Megalázónak érzem mind testi,mind érzelmi oldalról,és szerintem mindkettő egyformán rossz.
2014. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem számít hogy a hűtlen fél meddig ment el, a lényeg, hogy a párkapcsolatának intimitását megtörte, annak tisztaságát beszennyezte valaki mással. Ettől függetlenül minden megbocsájtható, az már kapcsolat, helyzet és emberfüggő. Fejben dől el.
2014. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Számomra mindkettő egyformán megbocsáthatatlan. Ami hiányzik a kapcsolatból, azt nem helyrehozni akarta, hanem harmadikkal pótolni. Az egyetlen különbség, hogy érzelmi megcsalás esetén ritkább, hogy a megcsaló fél megbánja, de attól még ugyanúgy egy harmadik felet tesz vágyai tárgyává. Ugyanannyi energiával a kapcsolatot is lehetett volna fejleszteni.
2014. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ugyanolyal rossz..sőt ha udvarlás volt akkor nem csak egy otthoni összeveszés utáni hirtelen felindulásból történt dolog hanem tudatosan lépésről lépésre próbált elcsábítani vkit..közben meg a feleséghez ment haza ès mindennap a szemébe hazudott..ha csak nem annyira rossz a kapcsolat hogy már nem is kellett hazudni az asszonynak mert nincs köztük régóta testi kapcsolat sem de akkor sem elnézhető..miért állt meg az udvarlásnál a dolog?az nem mindegy..
2014. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem történt semmi! Féltékeny vagy? az csak kisebbségi komplexusból ered
2014. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát már hogyne történt volna ...Az udvarlás és a csók számodra semmiség utolsó ? o.O
2014. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!