Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ettől eltartott lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől eltartott lennék?

Figyelt kérdés

Ha a párommal hasonlóan keresünk, ő egy kicsivel többet nálam, és megegyezünk, hogy nem fogja egyikünk sem kezelni az összes pénzt, meg "zsebpénzt" adni a másiknak a keresetéből, mint a gyerekeknek, hanem mindenki bead a közösbe x összeget, amiből fedezzük a számlákat, és felváltva vásárolunk be, a maradékot mindenki arra fordítja, amire szeretné.

Nyaralást, utazást, nagyobb kiadást természetesen közösen fizetnénk.


Most ettől én mitől vagyok eltartott?

(Vagy rosszabb esetben prosti, ahogy valaki az előző kérdésnél fogalmazott)


N


2014. okt. 25. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy az vagy???
2014. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pár válaszoló egy előző kérdésnél.

Csak szeretném megérteni, miért, hátha valaki tud logikus magyarázatot.


(Nem mintha szerintük élném az életem, csak szeretném megfejteni a gondolatmenetet.)

2014. okt. 25. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy eltartott, minek hallgatsz másokra. Ne legyél buta. Itt hegyi trollok garázdálkodnak, akiket nem szabad számba venni.
2014. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Olvastam az előző kérdésedet, ezért tudom megválaszolni, miért gondolta ott valaki, hogy eltartott lennél.

Ott eleve rosszul tetted fel a kérdést. Azt írtad, a jövedelmed egy kisebb részét beleadod a közösbe, a többivel meg azt csinálsz, amit akarsz, vagyis akár magadra is költhetnéd. Erre természetes reakció, ha valaki úgy gondolja, kitartott leszel. Lejjebb már kifejted, a maradékból is a közös megélhetéseteket szeretnéd fedezni, hiszen közösen fogtok bevásárolni, meg tandíjra teszel félre, tehát nem elszórni kívánod a pénzt, nagyon is felelősen fogod beosztani.


Tanulság?


Nem lehet elvárni, hogy rész információk alapján bárki jól lássa, meg tudja ítélni a helyzetedet. Nektek magatoknak kell úgy csinálni, hogy jól legyen:).

2014. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, a jövedelmed egy kisebb részét beleadod a közösbe, a többivel meg azt csinálsz, amit akarsz, vagyis akár magadra is költhetnéd. Erre természetes reakció, ha valaki úgy gondolja, kitartott leszel.



Hm??????????????????? Miért lenne természetes reakció, ha valaki úgy gondolja, hogy kitartott, mert a SAJÁT bicseszett pénzéből költ magára is. Mi a fene van veletek, EMBEREK??????

2014. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!