Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok! Hozzámennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hozzámennétek egy olyan férfihoz, akinek annyira magának való, hogy 40 éves és még nem volt barátnője, de közben meg nagyon sok más értékes tulajdonsága van?

Figyelt kérdés
Annyira introvertált, hogy nem tudott kialakítani baráti kapcsolatokat, egy-két nagyon közeli barát és szülőkön kívül nincs senkije. Viszont magasan inteligensebb és műveltebb, mint az átlag, a munkában nagyon sikeres, saját céget vezet. Egyedül magánéleti téren nem tudott révbe jutni. Nem ronda, nem elhízott, csak nem az a tipikus férfi. Létezik olyan lány, aki ezt el tudná fogadni és szeretni tudná? Olyan lány akinek nem az alfahím kell, hanem egy olyan férfi, aki nagyon tudna szeretni és szép és intellektuális életet tudna biztosítani? Olyan lány aki viszont szeretné, elfogadná ezt a kis zárt világot és nem akarná kihasználni?

2014. nov. 3. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha 35 lennék, akkor igen :)
2014. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért? Hány éves vagy? :)
2014. nov. 3. 12:31
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Most feltetted ugyanazt a kérdést, amit már egyszer kitárgyaltunk - ott is egy l-lel írtad az intelligens szót -? Nem hiszel a válaszokban?:)Pedig jó lenne bízni a többség meglátásában.
2014. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bence_ ***** válasza:
34%

Neked mi kell? Hogy pátyolgathass valakit, a létbiztonság amit nyújt.

Sok félék vagyunk de akiben 40 éves koráig nem alakult ki a társas kapcsolatra az igény annak valami "fogyatékossága" van. De, hogy te evvel akarsz e élni azt meg csak TE tudhatod, hiszen a te életed.

2014. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, kitárgyaltuk! Valóban :) és elnézést a helyesírási hibákért, ha zaklatott vagyok akkor nem mindig tudok erre odafigyelni.


Igen, gondolkodtam, hogy én legyek a társa, de mint tudjátok én gyereket szeretnék... Valójában, ha nagyon magamba nézek azt szeretném, hogy neki legyen vkije akit szeretni tudna, hogy ne maradjon egyedül. Nem én vagyok most itt a lényeg.

2014. nov. 3. 12:36
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen tudna nyújtani létbiztonságot, de ha az anyagiakat nézzük nekem ez nem olyan fontos, mert nekem is biztos anyagi hátterem van.

Nem pátyolgatni akarom, önálló ember ő is, meg tud állni a lábán, sikeres cégvezető. Csak egy társ kéne neki.

2014. nov. 3. 12:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Annyi fogyatékossága van, hogy iszonyúan zárkózott. De ha lenne valakije akkor meg tudna nyílni és nagyon szép lelke van.
2014. nov. 3. 12:40
 8/15 Bence_ ***** válasza:
50%

Ha te célod a gyerek akkor ebben nem ő a partnered.

Neki is van saját élete ha annyira zavarná, hogy egyedül van akkor nyitna. Tenne lépések a nyitás irányába, keresné, feldolgozna a zárkozottságának az okát. Leehettek jó barátok,de az ő életét élje ő te meg a tidet.

2014. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Figyi, az ő élete. Felnőtt ember. Hadd oldja meg magának. Tudom, hogy szerinted egyedül nem képes rá, de hidd el, meg fog lepni.
2014. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bár úgy lenne, ahogy te írod. Én lennék a legboldogabb, ha meglepne ezzel!
2014. nov. 3. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!