Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen rossz tulajdonsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz tulajdonsága lett a párodnak/férjednek az idővel?

Figyelt kérdés

Az emberek változnak, akár pár év alatt is, nemhogy évtizedek alatt. Jobb esetben a házasság is vele változik, mélyebb, meghittebb lesz, ahogy a házasfelek barátsága és szeretete is mélyül. De mi van akkor, ha rossz tulajdonságok jönnek a felszínre? Nyilván nem lehet minden rossz tulajdonsággal már előre tisztában lenni, mert újabb és újabb élethelyzetekbe kerülünk amiket előre nem sejthettünk milyen lesz (pl gyerekvállalás).


Milyen rossz tulajdonságok alakultak ki nálatok és hogyan oldottátok meg?


Nyilván sokszor jó dolgok alakultak ki, de most nem erre vagyok kíváncsi.



2014. febr. 18. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Az én barátnőm minden reggel beköpött a portásfülke ablakán.
2014. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem alakult ki. Én lettem türelmetlenebb, így egy-két dolgot jobban észreveszek (de még így sem vészes a dolog).

Sajnos mostanában több a stressz, és minden helyzetet rosszabbul kezelek emiatt, és nem tudom, hogy változtathatnék rajta. De ez az én bajom, nem a párom vagy a kapcsolat hibája.

2014. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szemtelen lett, pedig azt hittem idõsebb korra az emberek tiszteletreméltóbbakká válnak.
2014. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:
28%
Egyre kevésbé bírja elviselni a hülye nőket....
2014. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Munkamanias lett, alig van velunk, hiaba konyorgok. Mar volt emiatt egy melypontunk, amikor majdnem elvaltunk, de most megint visszajutottunk ugyanoda. Szinte csak napi 1 nap latjuk, a tobbi napon 10 utan er haza.
2014. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

az enyém lazább lett

azt mondják,ha elültettél egy virágot,locsolni és gondozni kell...

ez illik egy házasságra is.

a nőnek,és a férfinak is kötelessége,mert kiszárad a talaja,és elpusztul a kapcsolat.

2014. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Bocs az offért, de én ebben nem hiszek. Én úgy gondolom, hogy nincs olyan, hogy idővel valakinek rossz tulajdonsága LESZ.

Az mindig is benne volt, csak nem mutatta meg magát, mert maga az ember, el akarta rejteni a másik előtt...(azt mondja, amit a másik hallani akar, úgy viselkedik, hogy a másikat megkaphassa)

aztán ha már biztonságban érzi magát, akkor kiengedi az igazi énjét. Mert azt gondolja, hogy ha pl x éve házasok, akkor a másik fél majd elviseli, és nem válik el. ennyi.


Meg kell ismerni rendesen azt az embert akivel össze akarod kötni az életed, és akkor nincs ez. Ha odafigyelsz, és nem rózsaszínben látod, akkor észre fogod venni ha hazudik.

2014. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem feltétlenül kell durva hibákra gondolni.


Mindent nem lehet megismerni, mert az élethelyzetek változásával változik az ember is.


Egy huszonéves párt, ahol semmi gondjuk nincs az életben, mindketten dolgoznak és van elég pénz és idő mindenre, össze sem lehet hasonlítani egy 35 éves házaspárral, jó esetben gyerekek vannak, lakáshitel, anyuka GYESen van és próbálja összetartani a családot, rendbentartani az otthont, apuka meg éjjel-nappal dolgozik, hogy biztosítani tudja a lehető legjobbat nekik. Ebben a helyzetben nyilván stresszesebbek a felek, ingerlékenyebbek, sokkal több a vita. Ezt mégis hogyan lehetne előre tudni? Csak úgy, ha kipróbálod, belevágsz aztán meglátod, mi lesz belőle. És itt most nem hazugságokról beszélek, mert jobb esetben még nagyon az elején kiderülnek ezek az egetverő problémák.


Nyilván a lehető legjobban meg kell ismerni a partnered, hogy összeillőek legyetek, a terveitek passzoljon egymáshoz, a habitusotokat össze lehessen illeszteni...de biztosan mindenkinek vannak idővel előkerülő rossz tulajdonságai, mindet nem lehet előre megismerni.

2014. febr. 19. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Mi is kerültünk a férjemmel már nehéz helyzetekbe. (munkanélküliség)

És szomorúba is...ami egy nagyon erős dolog. És ahol nem szeretik egymást eléggé, az a házasság nem bírja ki... (nem lehet gyerekünk). De az érzéseink semmit sem változtak. Az úgynevezett stressz miatt nem távolodtunk el, a férjem nem vágta hozzám hogy selejt vagyok és miattam nem lesz soha apa. És még csak nem is gondolt erre...ezt tudom. 1 pillanatig nem fordult meg a fejében hogy majd mással lesz gyereke és elhagy...Szerintem ennél kevesebb nehéz helyzet van, ami próbára teheti a házasságot....(itt pl hűtlenségre nem térek ki mert az nem fordul elő olyanok közt akik valóban szeretik egymást)

de kettőnk közötti viszony soha nem romlott meg semmilyen szinten, se fáradtság, se felmerülő gond esetén. Nem változott át agresszív vadállattá, sem passzívvá, csak mert új helyzet állt elő, amivel szembe kellett néznünk. Ugyan olyan ember maradt, akibe én szerelmes lettem annak idején...

2014. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a "rossz tulajdonsága alakult ki", hogy inkább mással élné meg a szexualitás egy formáját, mert én elutasítom azt. Bár gyanítom, hogy ez nem egy kialakult dolog, csak eddig rejtve volt.

Megoldás? Keresem!


És nálad, kérdező?

2014. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!