Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normalis ha az auto miatt igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha az auto miatt igy beszel a ferj a felesegevel?

Figyelt kérdés
A feleseg hazafele tartott az autoval volt az uton egy kis saros resz amin megcsuszott az auto es emiatt nem tudott beallni a bajarora hanem a kocsi az arokba csuszott. Szerencsere senkinek nem lett baja a balesetbol. Ezek utan kijott a ferj es ezeket mondta te i***** mi a f****** vezetsz autot ha ilyen pancser vagy. Ezek utan annyit sem mondott a nonek hogy bocsanat. Mit gondoltok normalis ha egy ferfi igy reagal hogy lejarja a feleseget az autoert? Azt meg sem kerdezi hogy nem esett bajod?
2014. nov. 9. 08:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Autot venni draga mulatsag, jobban szereti, a tragacsot mint a not.

Volt mar ilyen kerdes, es te is tudod, hogy nem normalis a pali.

2014. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Ezt most komolyan kérdezed? Szerintem te is tudod a választ! Nem, nem, nem, egyáltalán nem normális ha így beszél vele, soha semmilyen esetben!
2014. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Mennyivel akart beállni, hatvannal?

Nem szabad ilyen csúnyákat mondani, de azért a nő is megtanulhatna rendesen vezetni, mert egy kis sáron normális sebességgel nem csúszik senki az árokba.

2014. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Az dobja az első követ, aki nem káromkodna ilyen helyzetben. Lehet, hogy a kocsi csak belecsúszott az árokba, de az autó értékétől függően akár drága mulatság is lehet az autó javíttatása. Lehet, hogy munkaeszköz is, ezért most nagyon fog hiányozni a kiesése. Amúgy a magyar nyelvben az idióta és a férfi nemi szerv említése nem igazán tartozik a csúnyább káromkodások közé, ennél sokkal cifrábbak és sértőbbek is léteznek a magyar nyelvben.
2014. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a ferj nem csak a kocsi miatt beszel igy a felesegevel. Szerintem mindig cifraskodik, de mivel leszolta a no vezeteset, most jobban faj neki.
2014. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
99%

Őszintén? Én is kiakadnék.

Nálunk a húgocskám akart csokis banánturmixot csinálni, de nem tette rá a gépre a tetőt. Ebből az lett, hogy több konyhai elektromos gépemnek kakukk lett, az albérlet fala tiszta ragacs...

Hát tegye fel a kezét az, aki ebben a helyzetben mosolyogva mondaná, hogy jól van, semmi baj.

Szerintem cifrább voltam mint egy kocsis.

2014. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egyszer a férjem csúszott fának, nem tehetett róla, de olyant kapott tőlem... visítottam, kiabáltam. Nem vette rossz néven, mert ismer. egyszerűen így jött ki belőlem az, hogy baja is lehetett volna, de hálistennek él. (félrekapta a krmányt, mikor szemben előzött egy hülye). Belőlem a megkönnyebbülés szakadt ki így, ezért nem tartom minden körülmények közt elfgadhatatlannak.
2014. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az aggódás is benne volt, mert lehetett volna sérülés belőle.
2014. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Megkaptad a választ! Ha nő vagy, azt ordítassz, amit akarsz, ha igazad van, ha nincs! Ha a férfi felhúzza a szemöldökét, már nem normális, "kidobnám", válóok! Egy férfi ilyet nem tehet! Ja, ezt csak egy-két ember írta??? Nézd meg a pontozást!!!
2014. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

azért egy árokba csuszástol nem lesz baja senkinek (nem egy szakadékrol van szo).... egyébként azt is megnézném, hogy "egy kis sáros résztöl", hogy a francba lehet becsuszni az árokba...vagy tényleg 60-nal akartál beállni?

meg kellene tanulni vezetni.

2014. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!