Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem az előző házasságában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az előző házasságában is csalta a feleségét. Lehet engem is! Hogy lehet még bízni?

Figyelt kérdés
A férjem az előző házasságábam is csalta a feleségét. Mikor összejöttünk kiderült folyamatosan keresgélttárskereső oldalon. Megbocsájtottam, összeházasodtunk ez év májusában. A napokban be akartam lépni egy oldalra a számítógépéről a régi csajozós internetes email címét is kiírta. Tegnap pedig elfelejtett kilépni egy közösségi oldalról. Írt egy nőnek levelet elég intimet igaz ez is még a kapcsolat elején volt. Aztán pár hónapja áradozott egy nőnek milyen szép. Már sokszor megégettem magam.Hogy lehet még bízni?
2014. nov. 9. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Benne sehogy. De miert mentel hozza? Eltudod fogadni igy a hazassagodat,egy harmadikkal? Ha igen akkor oke,ha nem valj el. Nem fog valtozni barmit ígér is neked,max nagyobb titokban csinalja. Volt ilyen parom en elhagytam,az uj tarsa mellett is csinalja.
2014. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondoltad,hogy téged majd nem fog csalni?Ezek soha nem változnak meg!
2014. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Én legalább is nem bíznék benne.
2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Benne már sehogy se bízz. Ha valóban ezek történtek, / történnek akkor szinte biztos hogy téged is meg fog csalni :| Azt ajánlom beszélgessetek el, és ha végképpen úgy gondolod nem akarsz több csalódást, akkor válás.:/
2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek mentél hozzá egy ilyen emberhez? Az ilyenek nem változnak, ez ősi szabály. Aki mást mond, az vagy végtelenül naiv vagy hazudik. Válj el még most, mert hidd el, az évek múlásával egyre nehezebb lesz, főleg ha gyerekeitek is lesznek. Ja, és garantáltan meg fogod bánni. Tudod mikor? Ha előbb nem, garantáltan amikor megszületik az első gyereketek. Az egy nagyon nehéz és idegölő időszak, amikor a szexre sem akkor lesz már idő amikor csak kedvetek szottyan. Egy ilyen ember pedig olyankor engedi el magát a legjobban. Gondolom nem szeretnéd ha a férjed k.rvákat vinne hozzátok, mialatt te a kórházban fekszel. Legyen eszed még most.
2014. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy valaki a rossz házasságban csalja a párját, a következőt pedig nem, mert az már megfelel neki, de a te esetedben úgy tűnik nem ez van. ő soha nem fog leállni, neki létszükséglet a megcsalás. viszont tudhattad róla, hogy korábban mit csinált, és így is belementél a kapcsolatba, igazából ezt fel sem hozhatod érvként neki, nyitott lapokkal játszott, akkor kellett volna otthagynod, ha ez így nem felel meg neked.
2014. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért mentél hozzá ezek tudatában? Sajnos nem lehet jobbat tanácsolni, mint a válást. Nehogy esetleg még gyereket is szülj ebbe a házasságba. Abban nem bízz, hogy megváltozik, bármit is ígérjen.
2014. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Én a saját példámból indulok ki.

Az első férjem négy férfivel csaltam meg. Rossz volt a házasságunk, hullámvölgyekben éltünk. Volt, hogy meg is ütött. Tűrtem, mert gyáva voltam lépni, cserébe kétévente szórakoztam egy kicsit.

A negyedik férfihez feleségül mentem. Amikor megismerkedtem vele, egy hónapig csak beszélgettünk. Aztán találkoztunk, és csodálatosan jót szeretkeztünk.

Akkor eldöntöttem, hogy befejezem az első házasságom. Két hét múlva a volt férjem elköltözött, én pedig azóta a második férjem felesége vagyok, közel tizenöt éve. Soha nem csaltam őt meg, amióta vele vagyok, más férfi nem érdekel. Jó a házasságunk, boldogok vagyunk.


Biztos vannak olyanok, akik mindig fognak csalni, de vannak olyanok is, mint én.


Tudom, hogy előbb kellett volna véget vetni a házasságunknak, de ugye vásár után okos a paraszt.

2014. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyennek sehogy, aki nyíltan csapja a szelet másoknak közben.
2014. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mentél hozzá. Tudtad hogy milyen! Az ilyenek nem változnak meg, szóval nem lehet bennük bízni.
2014. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!