Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy amióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amióta házas vagyok, azóta egy csomó férfi fel akar szedni? Bejönnek a férfiaknak a házas nők vagy mi?! Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Bevallom eléggé zavar,amikor csorgatják a nyálukat úgy,hogy ráadásul van akinek felesége is van.

Nem bírom az ilyeneket és sajnálom ezeknek a férfiaknak a feleségeiket.

Nincs persze rám írva,hogy házas vagyok vagy ilyesmi.

A munkámból kifolyólag a karikagyűrűt nem hordom,csak az eljegyzésit,mert a karikát jobban féltem nehogy valami baja legyen.


2014. nov. 11. 10:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Van mi van nagyobb lett a vonzerőm azóta? :D :P
2014. nov. 11. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy ha szerelmes vagy és boldog (feltételezem az), akkor ezt a kiegyensúlyozottságot, önbizalmat megérzik a férfiak és akarnak veled ismerkedni. Éppen ezért rossz a szingliknek egy idő után már teljesen kivannak, kielégítetlenek, a pasik pedig menekülnek előlük, vagy csak egy éjszakára szedik fel őket, kinek kell hosszabb távra egy besavanyodott nő.
2014. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :-)

Igen nagyon boldog vagyok a férjemmel,nagyon szeretjük egymást. Kicsit több,mint 5 éve vagyunk együtt,de csak 3 hónapja házasként,de egyszerűen nem tudjuk megunni egymást.

Engem a többi férfi teljesen hidegen hagy amióta együtt vagyunk és lehet tényleg azt látják,amit írsz. :-)

2014. nov. 11. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az előző írja.

Ha az ember kiegyensúlyozott párkapcsolatban van, akkor nagyon pozitív lesz a kisugárzása. Ezt pedig te magadon nem veszed észre, de másoknak bejön.

2014. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Párt találni olyan mint melót. Az első nehéz, de ha az megvan akkor a többi jön magától.
2014. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól írja. Így jártam én is szinte mindig, amikor pasim lett. A vőlegényem ugyanezt mesélte.Amint párkapcsolatban voltam, mintha a homlokomra lett volna írva, hogy "engem szedj fel". :D
2014. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is többször előfordult hasonló, az után, hogy a férjemmel összejöttünk. Nem csak velem, hanem vele is. Eddig a legutóbbi eset viszi a pálmát...a férjem olyan munkahelyen dolgozik, ahol csak pasik vannak, de az egyikük megpróbált közeledni hozzá. 45 éves férfiról van szó egyébként. Úgy tűnik neki a fiatal 25 éves házas pasi kell.

Engem is spontán leszólított a vonaton egy pasi, aki randira hívott, volt az utcán is hasonló, illetve az egyik munkatársam is megtalált. De utóbbi már az esküvő után volt. Korábban több év alatt sem jött össze ennyi kezdeményezés.


Ha a párkapcsolat/ házasság boldogságot ad, az erősen kisugárzik az emberből. Valószínűleg ezért figyelnek fel rád is jobban.

2014. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!