Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond jobb herémmel?

Mi lehet a gond jobb herémmel?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és kb 2 hete véletlen tökön rugtak labdával tesi órán, aznap még semmi bajom nem volt csak abban a pillanatban fájt, majd másnap felkeltem és kb 3 napig borzalmas fájt a jobb herém, fel is volt csúszva, de elmúlt magától. Azóta eltelt 2 hét semmi gondom nem volt, de ma észrevettem hogy a jobb herém tetején egy kis csomószerűség van.. fájni nem fáj, de nagyon aggaszt hogy mi ez.

2014. jún. 1. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még hétfőig van időd megmutatni dokinak.Vagy böngészd hol van üresedés eunuk munkakörben.
2014. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tovább romlik a jobb heréd, irány az orvos. Herével nem játszunk!
2014. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy keress fel egy jó orvost és vizsgáltasd meg magad! Ne húzd az időt, azzal nem lesz jobb! És ne próbáld otthon kezelgetni, kúrálgatni magad.
2014. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem foglakoztatott a heréd,most viszont igen .A fájdalom elmúlt,és szerintem rendben is van minden.Amit észrevettél az viszont az ondóvezeték becsatlakozása .

Az eddig is ott volt ,csak elkerülte a figyelmed .

A herék egy vizenyős tokban vannak,hogy felfogják az ilyen

ütéseket .A herék meg vándorolnak is ,képesek a helyüket változtatni .Fel ugyan nem cserélődnek,mert külön tokban vannak elhelyezve .

2014. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a tetején lévő csómószerüség az ősvese maradványa


teljesen normális

2014. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!