Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdekházasság félmillióért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekházasság félmillióért? Bővebben

Figyelt kérdés

Főiskolán tanulok, családi gondok miatt önfenntartó vagyok, nem tudok szociális támogatást igényelni, nem tudok normális munkát se vállalni a suli mellett, hogy fizessem a rezsit és az étkezésemet, egyik napról másik napra élek, nem tudok számítani senkire se.

1-1,5évre szóló házasságot kellene kötni, mivel nincs kapcsolatom, és ez időn belül nem is lennék feleség, és ismerem a férfi hozzátartozóit, nekem kedves ismerőseim, buktatója nem lenne ennek. Így mit gondoltok erről? Nekem megoldaná a problémáimat, plusz utána még normális munkát is kapnék általuk, mert figyelnének rám, segítenének. Köszönöm a normális véleményeket!



2014. nov. 13. 21:32
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem teljesen értem a szituációt. Milyen félmillió? Miért nem tudsz szoc.tám.-ot igényelni (önfenntartóként a max. összeg jár). Miért nem kollégiumban laksz? És min segítene ez a házasság 1-1,5 év alatt? Ki a férfi? Amúgy is el akarna venni, vagy miért karol fel? Vagyis nem is ő, hanem a családja? Mi van???
2014. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi ha ertetlen vagyok, de nem ertem, hogy ez a 1-1,5 eves hazassag a masik felnek miert lesz erdeke?
2014. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
16%
Nekem lett volna egyszer egy ilyen lehetőségem, de volt párom és hát így passzoltam a dolgot, még mindig van párom, de ha nem lenne bele vágnék, ez csak üzlet - szerintem.
2014. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
És a másik félnek ebben mégis mi a poén? :D
2014. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Félmilliót kapnék, ha segítek az illetőnek, mert ezáltal megkapja pár évre a tartózkodási kártyát, a testvéreinek már családja van itt, így csak ő "lóg ki a sorból" már csak. Egyéb okok miatt nem tudok szociális támogatást igényelni, nem részletezném, és kollégiumban laktam múlt évben. Jelenleg 20-25 ezer forintra jön ki havonta a lakhatásom.
2014. nov. 13. 21:41
 6/45 anonim ***** válasza:
78%
ebből te mit kapsz? eltart? vagy.. mindegy én se értem.. ha leírod pontosabban elolvasom..
2014. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, a másik félnek állampolgárság kell, és erre kell, hogy házas legyen.


Ebbe belemenni nem szabad, mert törvénysértés, és ezért börtönbe kerülhetsz.

2014. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
hát pedig tök kíváncsi lennék, hogy miért nem. És a kollégium miért nem volt jó? Vagy már csúszol régóta, ezért nem járnak ezek?
2014. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

jaa értem.. 500ezret kapnál másfélévre??

az kevéske.. de ha utána amikor elváltok ő fizeti..akkor.. hát nemtudom..

2014. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
29%
Ha tenyleg nincs semmi problema a ferfivel es a csaladtagjaival, sot meg joban is lennek veluk akkor belemennek.
2014. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!