Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » FONTOS! Legyen érdekházasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Legyen érdekházasság?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet, hogy 21 éves vagyok a párom 24, 6 éve vagyunk egyutt és egyutt is élunk. Párom dolgozik, én tanulok. A szuleim fizetik a rezsi rám eso részét, és a sulival kapcsolatos koltségeket ami havi kb. 30 000Ft. Szerettem volna megpályázni szociális osztondíjat, hogy ne kelljen a szuleimtol fuggnom, viszont arra nem vagyok illetékes, mert A szuleim mindektten dolgoznak, és azt veszik alapul, hiába nem élek veluk egy haztartásban. Van egy másik lehetoség, hogy osszeházasodunk a párommal, akkor 100%-ra megkapnám, mert kb. havi 60000FT-bol élunk plusz amit a szuleim adnak. Az osztondij amugy 87000 FT lenne havonta. Ti mit tennétek a helyemben, osszeházasodnátok azért, hogy megkapjátok az osztondíjat? U.i: nem MO-n élek

2013. szept. 26. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Elég ha egy lakcímre lesztek bejelentve a pároddal és élettársak vagytok úgymond. Mivel 18 már elmúltál . A szüleidhez semmi közöd ha élettársad van ebből a szempontból
2013. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Kozeljovoben volt mar tervben,hogy igyis ugyis osszehazasodnatok?

Ha igen akkor szerintem nem vesztenel semmit.

Mivel komoly kapcsolatrol beszelunk szerintem nyugodtan.

2013. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet ugy, amugy egy lakcímen vagyunk természetesen. kulon kikotes benne, hogy azok a diakok sem illetékesek rá akik nem élnek egy háztartásban a szulokkel, es a szulok jovedelme meghalad egy bizonyos határt.
2013. szept. 26. 15:29
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Ezt én nem nevezném érdekházasságnak. Egyébként ha 6 éve együtt vagytok,már lassan összeházasodhattok anélkül is hogy szoc ösztöndíjat kapj!
2013. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
tervben van perzse eskuvo, baba de ugy akartuk, ha befejezem a sulit, viszont még van 3 évem, a pénz meg jol jonne.....így egész más megvilágításba kerul minden.
2013. szept. 26. 15:31
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Összeházasodnék, ha amúgy is tervben volt, akkor végülis mindegy, hogy most, vagy 3év múlva. 6éve együtt vagytok, szeretitek egymást, akkor mi változna esküvő szempontjából, hogy befejezed-e a sulit, vagy nem? Tök mindegy. Ha most jó lenne a házasság, akkor hajrá! Sok boldogságot :)
2013. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
igen szertjuk egymást, jo a kapcsolatunk........csak nem tudom, nekem most ez olyan hulyén jon ki, hogy a pénz miatt egybekelunk :D
2013. szept. 26. 15:38
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem a pénz miatt házasodtok, hanem azért mert szeretitek egymást. Csak előrébb hoztátok az időpontot, mert így több kedvezményt kaptok. Nincs ebben semmi. Nem ti vagytok az elsők, akik így házasodnak :) És tapasztalatból mondom nem változik semmi, hogy diplomásként, vagy tanulóként házasodsz. Én is várni szerettem volna az esküvővel suliig, bár az okát nem tudtam volna megmondani. :D
2013. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Mi is relative a papirok miatt házasodtunk. Igaz akkor már terhes voltam a lányunkkal. Megkérdezhetem melyik ország? És a párod magyar vagy külföldi? Mert ha külföldi akkor egy okkal több hogy házasodj.
2013. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Keljetek egybe, én is érdekből mentem hozzá a férjemhez:D

Szintúgy külföldön lakunk, lassan 9 éve élünk együtt, szeretjük egymást. Idén nyáron házasodtunk össze azért, mert szeretnénk még egy gyereket, s az ő dolgait egyszerűbben szeretnénk intézni. Első gyermekünkkel bonyolult volt, nagykövetségre kellett menni, várni a papírokra...stb, mellesleg pénzbe is került. Legközelebb nem szeretnénk ezeket végigjátszani, úgyhogy összeházasodtunk. Szóval hajrá!

2013. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!