Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek kérték meg a kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kérték meg a kezét valamilyen ötletes, eredeti módon?

Figyelt kérdés
Itt most kifejezetten nem a rongyrázásra gondolok, amikor annak, akinek sok pénze van, ebben is kifejezi - hanem amikor valamilyen különleges, egyedi módot találtak ki.

2014. nov. 30. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Spanyolországban dolgozok egy hotelben a párom(aki kollégám is) miközben dolgoztam, a recepción lévő TV-n lejátszott egy kis filmecskét a közös képeinkkel, egy két videóval stb. és mire vége lett(én már a kisfilmtől sírtam) ott állt előttem. Nem volt gyémántgyűrű, szívfacsaró háttérzene, rózsatenger de ha kívánni lehetett volna,hogy milyen eljegyzésre vágyom, akkor is ezt kívántam volna :)

21/L

2014. nov. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mennyire ötletes vagy eredeti,de számomra voltunk,tökéletes lánykérés volt.Elég későn történt nálunk a lánykérés,az esküvő előtti délután.Anyukámmal,a férjemmel és a koszorúlányokkal a plazaban ,mert még kellett pár dolog az esküvőre.A férjem egyszer csak közölte,hogy neki most dolga van,majd később jön értünk.Nekem furcsa volt ez így hirtelen,ráadásul anyukám és s lányok is sugdolóztak a hátam mögött.Elintéztünk mindent,a férjem értünk jött,és hazavitt minket.Mikor hazaértünk,én bevittem a táskámat a hálónkba,mikor felkapcsoltam a villanyt,nagyon meglepődtem.Az asztalon egy váza egy hatalmas csokor rózsával,az ágyunk közepén meg egy nagy szív kirakva rózsákból,a közepén egy piros szív alakú dobozzal.A férjem először ránézett a vázában lévő csokorral,és azt mondta,hogy ismer egy lányt,aki egyszer említette neki,hogy majd valamikor szeretne annyi szál rózsát kapni,ahány éves.Aztán felvette a dobozt,kinyitotta,majd letérdelt elém,és megkérdezte,hogy leszek e a felesége.Még a könnyeim is kijöttek,annyira meghatódtam.
2014. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!