Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Eredeti szakmám asztalos....

Eredeti szakmám asztalos. Mostanában egyre többet jár az agyam, hogy készítenem kellene valamilyen kisbútort, mely minden háztartásban elkelne. Szerinted, szükség van ilyenre?

Figyelt kérdés

Gondolkozom még éjjeliszekrényben, valamint olyan étkezőasztalban ami minimálisra össze is csukható. No persze ezeket úgy készíteném elő, hogy postán le is szállítható legyen, de nem lapraszerelten.


Hol, milyen piactereken, vagy esetleg milyen weboldalon tudnád elképzelni ezeknek az eladását? Első körben csak három termékkel indulnék (nem webáruházzal). És ezzel párhuzamosan, plusz szolgáltatásként, a méreteket engedném mobilizálni.


Szerinted, szükség van az ilyen darabokra?


2014. nov. 13. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy éjjeliszekrényt még talán elvisz a posta, de az étkezőasztal már túl nagy.


Kollégám csinált pár fenyőágyat eladásra, ő Vaterán, Jófogáson, Apródon (most OLX) hirdette, személyes elvitellel. Elkeltek. (Eger környéki faluban lakik.)

Lényeg, hogy olcsóbban áruld, mint az üzletek, mert több közül jobban szeretnek választani az emberek.

2014. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor első sorban az árra koncentráljak? Vagy, ha megfelelő a kínálatom, hogy, ha válogatni lehet, akkor az árat emelhetném egy picit?

...és ha mondjuk úgy kínálnám, hogy a felkínált termék, mondjuk alternatíva, ettől eltérő méreteket is legyártanám.


Igen, hasznosnak találom a válaszod. Erre én nem is gondoltam.


Az összecsukható asztal sem nagy darab, ráadásul úgy kalibráltam be, hogy se nem nagy (méretű összecsukva), és nem nehéz. Ezen még erősen elgondolkozom...

2014. nov. 14. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy a legnagyobb szállítható méret az, aminek a 3 befoglaló méretének összege max. 3 méter ("terjedelmes csomag"), de arra nem esküszöm meg, hogy más címszó alatt nem viszik el drágábban.

Nézz utána a Vaterafutárnak, ott van 3 cég, és vannak adatok.


Ha Bp-en laksz netán, akkor rendes kereslet lesz, mert személyes megtekintés és szállítás lehetséges, de ha eldugott vidéken vagy, akkor csak pár fotó alapján nem biztos, hogy sokan megvesznek egy bútort, amit nem egy gyakorlattal rendelkező, szükség esetén perelhető vállalkozás készít.

Ezért fontos, hogy az árral fogd meg a vevőket. Ha megy a szekér, akkor később emelhetsz árat.


Az mindenképpen jó, ha választható méretben dolgozol.

2014. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondoltam, hogy a legtöbb vásárló Budapesten lehet, de nem akarom azt, hogy a vidék is feledésbe merüljön.


Igen, már nézegettem a vaterafutár szolgáltatásait, és a méreteket is, nagyon is megfelel ez a termékemre.


Nos, olyannyira, hogy ha ezt elindítom, arra gondoltam, hogy (persze az árba beépítve), ingyenes szállítással kínálom, az ország bármely pontjára.


Teszem a dolgom, jár közben az agyam.

Nagyon hasznos információkat osztott meg velem!


u.i.: persze, igazándiból az alternatív darabok hozná a profitomat, a többi megrendelést ügyfélszerzésre használnám.


Tudom, ez egy hosszabb folyamat

2014. nov. 15. 07:17
 5/6 anonim válasza:

Engem speciel az összecsukható étkezőasztal érdekel!

Már egy ideje kergetek egy méretre formára megfelelő

darabot... nincs. /Spéci a méret a forma mert kicsi a helyem./

2014. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jelen esetben a prototípuson dolgozunk. Ez egy 75 cm magas 135 cm hosszú és 80 cm széles kinyitva. Ezt akkor kell így nézni, ha használatban van.


Teljesen összezártan 75 cm magas 19 cm széles és 80 cm hosszú. Ez egy ajtó háta mögött kényelmesen elfér.


Vannak már fotóim, de itt még nem tudok küldeni.

Termékeimet itt fogod megtalálni:


www.kisbutormegoldasok.blogspot.com

2014. nov. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!