Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma összevesztünk a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma összevesztünk a férjemmel és azt mondta nekem, hogy fogják be a szám. Mindezt a gyerekek előtt :- (. Nagyon megbántott. Ti mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 22:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Fogjam be a szám. Így helyes. Bocsánat
2014. dec. 7. 22:56
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Tiszteletlen veled, elvesztette az önuralmát, a gyerekek előtt. Kérdés, hogy mitől lett annyira ideges, hogy ilyet mondjon. Ha eddig erre nem volt példa, akkor ha mindketten lenyugodtatok, határozottan magyarázd el neki, hogy még egy ilyet nem szeretnél. Időben fektesd le a határokat, ameddig elmehet nálad, ha már magától nem érzi. Az a baj, hogy ez szerintem férfitípus, neveltetés kérdése. Van, amelyik képtelen így beszélni a feleségével, és van, aki észre sem veszi a bántó stílust, amit használ azzal szemben, akit elvileg szeret.
2014. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Te mit mondtal elotte?
2014. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Andi80018 ***** válasza:
49%
Hogy egy paraszt volt. Legközelebb ne a gyerekek előtt veszekedjetek, ha lehet. Viszont a szitut nem tudhatjuk, tehát lehetett jogos is. Gyerekek előtt viszont nem alázzuk be a másikat, mivel aláássa a tiszteletet náluk.
2014. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 intrepid ***** válasza:
79%
Valamivel biztosan kiváltottad ezt a mondatot, ok nélkül nem szoktak ilyet mondani. Te még soha nem mondtál ilyet neki? Akár a mai veszekedés hevében?
2014. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért kedves hozzászólók, ne szidjuk már a férjet amíg az ő szemszögéből nem hallottuk a teljes történetet.

A kérdező azt írja, hogy a gyerekek előtt mondta, hogy fogja be a száját. Ezek szerint a gyerekek előtt veszekedtek? Mégis mi volt a kiváltó oka, hogy ezt mondta? Mert ez nem derült ki.

Azt meg nem hinném el, hogy csak horgoltál kedvesen, és a férjed csak úgy mondta amit mondott. SZóval mi a teljes történet??

2014. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Andi80018 ***** válasza:
77%
Én nem szidtam, pont azt írtam, hogy nem tudjuk, hogy mi volt, lehetett jogos is. Ennyi.
2014. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mondta, mert nem akart a gyerekek előtt veszekedni.
2014. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én semmi csúnyát nem mondtam neki. Mindössze számonkértem, miért nem vitte el a gyereket orvoshoz ahogy megbeszéltük?
2014. dec. 7. 23:18
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a válasz nem a gyerekekre tartozott.

De azóta nem is beszéltetek meg hozzá sem szóltál???

2014. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!