Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehetnek pénzesek a...

Mennyire lehetnek pénzesek a gyerekék? Jogosan mondta, hogy csóró vagyok? Nagy szám egy ilyen Merci?

Figyelt kérdés

A suliban az egyik 11 vagy 12.es gyerek félre lökött, mert sietett valahova, és azt mondta, hogy "húzz a f***ba csoró kis g*ci!"

És elviharzott a mercijével!

Másnap megnéztem, ilyen Merci volt:

[link]


Most olyan nagy szám egy ilyen kocsi? Mennyibe kerül? Annyira pénzesek lehetnek? Jogosan csórózott le?



2013. dec. 28. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Szóval ez bssza a csőröd, nem is az, hogy ül a merci elején a suli előtt és cigizik rajta ( miközben csak 3 megállóra lakik ).
2013. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Karcold jó végig mélyen a kocsiját. Körbe. Rohadt szemét paraszt, gyűlölöm az ilyeneket.
2013. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Sinead ***** válasza:
0%
[link] Nézd végig a képeit és kiderül hogy mire fel van ekkora arca a kopasz köcsögnek..
2013. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Lehet rá kellene írni face-en és belinkelni a két kérdést xD
2013. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Megtörtént, de a kérdéseket előtte lementettem.
2013. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez nem is kombi Merci. Meg az apjáé? Ez inkább tipikusan fiatalos Merci.


Am h lett meg a facebook-ja? :O

2013. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A kép linkjében lévé két szám közül az egyik az album a másik a kép azonosítója. Szörnyen bonyolult ennyiből visszakeresni :D
2013. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És most megverettek vele, mert meg mertem kérdezni, hogy mennyire gazdagok a fehér cigók? xDDD
2013. dec. 28. 16:34
 9/20 anonim ***** válasza:

A másik kérdésedet már törölték, ne rinyálj.


Amúgy meg ha van vér a f.odban te magad állsz oda elé, hogy mi bajod is van vele. Akkor kisebb (vagy ép semmi) bajod lesz...

2013. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

De ki ez már? Ez lök félre bárkit is? Tiszta szégyen. Tipikus alacsony kis mitugrász.


Tipikusan az a forma, aki ő maga nem mer menni, másokat küld arra akivel baja van. Csak találjon ilyen balekot, aki ő érte kockáztat.

2013. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!