Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van bármi olyan ok, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi olyan ok, ami miatt egy férfi kezet emelhet a feleségére?

Figyelt kérdés
Tegnap "nekem jött" a férjem.Terhes vagyok,az uh-ról jöttünk haza,összevesztünk az autóban.Itthon is veszekedtünk még,szétverte a lakást,aztán nekem jött.Szerintem eltört az ujjam(védekeztem),bedagadt,bekékült,nem tudom mozgatni.Megyek a kórházba,aztán a rendőrségre,feljelentem ezt az állatot!Egy nőt megütni?Terhesen?Erre nincs bocsánat!(Jöhetnek a beszólások,hogy ilyen embernek nem kellene szülni,de eddig nem mutatta ezt az agressziót)Az én házamban élünk,mondtam neki hogy költözzön el,mire hazaérek.Egy világ omlott össze bennem,nem tudom,hogyan tovább!Nem dolgozom,veszélyeztetett terhes vagyok,már volt egy vetélésem.Akiről azt hittem jóban-rosszban mellettem lesz,egy pillanat alatt kiábrándultam!Mit tennétek a helyemben?
2014. dec. 13. 06:23
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki megkérdezné,nincs harmadik személy.
2014. dec. 13. 06:24
 2/53 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanezt tenném. Látlelet, feljelentés, távolságtartási végzés. Nem gondolom, hogy van olyan ok, ami miatt egy terhes nőt meg lehet ütni, de azért elmondanád, hogy min borult ki ennyire? Csak mert azt írod eddig nem volt ilyen.
2014. dec. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
87%
SAjnálom...aki egyszer kezet emel rád, az később is megteszi...és nem biztos, hogy ennyivel beéri....Elköltözött már, vagy ma fog? Minden esetre menj és vetess fel látleletet, azután irány a rendőrségre!!!
2014. dec. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászon.Hogy nekem miért nem jó az ingyenes sztk-s doki,miért kell fizetnem magánorvosnak.Nem érti meg,hogy az sztk-ban nem foglalkoznak az emberrel.Annyi még hozzátartozik,hogy a szülei ittak és verekedtek állandóan,ezt a példát látta,hogy az apja megveri folyton az anyját.Úgy látszik idáig tudta ezt elnyomni magában.
2014. dec. 13. 06:40
 5/53 anonim ***** válasza:
22%

> Annyi még hozzátartozik,hogy a szülei ittak és verekedtek állandóan,ezt a példát látta,hogy az apja megveri folyton az anyját.

Ez pedig !!!intő jel!!! volt, amiről !!!tudott!!! a T. Kérdező, csak a nagy szerelem elnyomta az aggodalmát.

2014. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Ő nem iszik egyáltalán és az agresszió semmilyen jelét nem mutatta eddig!Intő jel,ha állatok a szüleid,te is az leszel?!
2014. dec. 13. 06:59
 7/53 anonim ***** válasza:
85%
Mennyi idos a kapcsolat? Ne engedd vissza magadhoz!
2014. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom!!!

Azonnal menj dokihoz, rendőrségre és keress egy válóperes ügyvédet. Egy ilyen állattól azonnal meg kell szabadulni.

Ha később sem tetszik majd valami neki újra neked megy... nem szabad hagyni magad!

Állj a sarkadra és ha térden kúszva is könyörög ezt nem szabad megbocsátani.


Engem is megvert és rugdosott a volt férjem mert nem tetszett neki valami. Azonnal látletetvetettem és elváltam tőle. Életem legjobb döntése volt!

2014. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
28%

Van:

- ha a nő ok nélkül üti meg

- szidja az anyját/szeretteit

- olyan pánikrohamot kap, hogy másképp nem lehet kihozni belőle


A te esetedben egyik sem játszós, igazad van. Doki, rendőrség, bíróság, válás.

A pénz macerásabb, mert éhen nem hallhattok. Próbálj valami otthoni melót szerezni, vagy hasonlók, vagy költözz vissza a szüleidhez, hogy legalább a házadat ne kelljen fenntartanod.

Jó, ha mázlid van, a válásból kapsz pénzt, de az is idő, míg megítélik, a gyerektartás meg a GYES semmire nem elég.

2014. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Van félretett pénzem,nem ez miatt aggódom.De nem akartam egyedülálló anyuka lenni.Egy gyereknek családban a helye,anyu és apu mellett.
2014. dec. 13. 07:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!