Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak nekem természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem természetes hogy egy férfi költ a barátnőjére/feleségére?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt és hallom a társasági körünkben hogy nem szokás a barátnőre költeni illetve akár randin vagy ha már régebb óta együtt vannak felesbe fizetik a mozit/kajálást/ilyesmiket. De miért? Mármint félre értés ne essék, én nem vagyok valami luxus rib@anc, csak nem dolgozok még(tanulok) igy eggyértelmű hogy nincs pénzem ilyesmire.(szüleimet nem szoktam pumpolni, szünetekbe dolgozok onnan van pénzem)


Nekem a párom soha nem várta el, hogy bármit is fizessek vagy ilyesmi. De én sem kényszerítettem semmire hogy ide menjünk vagy vegye meg ezt meg azt. Nálunk ez már természetes hogy neki van pénze,(mivel dolgozik) és abból megyünk el moziba ilyesmi. Meg pl ha vesz magának ruhát, ugyan úgy nekem is.



Sokszor megkaptam már a negatív kritikákat hogy eltartott kis pics@ vagyok, meg stb.... 3 éve vagyunk együtt a barátommal és nem szimpla "járás" a mi kapcsoaltunk.



Ti hogy vagytok ezzel fiúk/lányok?


18/L


2012. júl. 30. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez ember ill.partner függö,van amelyik nem sajnálja a pénzt,van amelyik igen.Van akinek természetes,hogy nem csak a kapcsolat kezdetén gavallér.
2012. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja és persze hozzáteszem, amikor van pénzem énis osztozom vele, és ha lesz állando munkám akkor pedig mindenbe.
2012. júl. 30. 12:36
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jól van ez így, örülj neki kedves a párodtól és jó látni hogy fejben ott vagy, nem kényelmesedsz el. Majd a ha dolgozol kiveszed te is a részed a "költségekből"

Egy dologra figyelj hogy ne szokj ehhez teljesen hozzá, most kicsi fura idézettel de érteni fogod, ne válj "elkényeztetetté" tehát ne vedd természetes dolognak hogy a párod rendszeresen mindenbe költ rád, mert ha ne adj Isten úgy hozza az élet hogy új párod lesz, akkor ne ez legyen a minta, már nem lehet elvárás, alap dolog, hogy ilyen szinten költ valaki a másikra. Maradj meg természetesnek.

2012. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mit fogsz te ezért itt kapni... :D

De amúgy igazad van annyiban, hogy ha két ember őszintén szereti egymást, és komoly a kapcsolatuk, akkor semmi gond nincs abból, ha az egyik kicsit rosszabbul áll, és a másik kisegíti. Persze csak akkor, ha ez kölcsönös, és a segített fél nem várja el, nem követelőzik.

Nálunk is most sajnos az a helyzet, hogy nekem nem volt munkám pár hónapig, páromnak (F) meg igen, és mivel a szeptemberi sulikezdésre (mindketten egyetemisták leszünk újra, kisebb halasztás után) kellettek nekem ruhák, ő megvette őket. Sőt, az elmúlt pár hónapban ő vett mindent, kaját, tisztálkodószereket., stb.

Ettől még nem élősködök rajta, csak jobb esetben az ember nem teszi ki a párja szűrét, ha az átmenetileg megszorul :D Nem mondom, hogy nem éreztem magam rosszul, de nem amiatt, hogy "kitartott" vagyok (ami nem igaz), hanem amiatt, hogy mivel kiesett az én fizetésem, kicsit rosszabb helyzetbe kerültünk.

2012. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze ez eggyértemű hogy nem kényelmesedek el. :) Mármint hogy nem ez lesz a természetes egész életemben hogy megvesznek mindent stb. főleg most hogy dolgozok lecsökkent minimálisra a rám költött pénze. :)
2012. júl. 30. 12:46
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Amíg a barátod nem veti fel a dolgot, vagy nem mondja azt, hogy neki kell eltartania téged, addig nincs gond. Az a fontos, hogy ezt ne várd majd el soha tőle a későbbiek folyamán. Mások véleménye meg nem érdekes, sok megmondó kapitány van az országban.
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De ezen az oldalon már megkaptam, hogy anyagias ribanc vagyok, amiért az első randinkon nem felesbe fizettünk...:D
2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon sok a degenerált idióta, aki okoskodni jön ide, mert az életbe semmi nem jön össze nekik, ép ezért. Azért, mert valaki egyedül fizeti a pl. vacsorát, attól a másik nem csinál semmi rosszat. Ha elvárja, hogy mindent helyette fizessenek, akkor van gond.
2012. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Önbecsülés kérdése. Nyilván egyszerűbb, és kényelmesebb, ha eltartanak, csak aztán ne csodálkozz, ha úgy is fog kezelni, mint egy otthon élő kitartottat.
2012. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én szívesen költök a barátnőmre. Ő még tanul, én jól keresek. Nem várja el, sosem kéri, sőt, néha össze is veszünk, mert nem akarja elfogadni :D :D

A pénz nem boldogít - az csak egy darab papír. De ha látod, hogy a párod majd kicsattan az örömtől, mert elviszed vacsizni, vagy megleped egy rucival, az már igen.

Amúgy sz***d le, ki mit mond :D

2012. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!