Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nős férfiak! Ha van van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak! Ha van van egy másik nő, aki bejön nektek, de nyilván nem lehet köztetek semmi, akkor milyenek vagytok vele? Akaratlanul is a tudtára hozzátok pl. érintésekkel, vagy levegőnek nézitek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nálam nincs olyan, hogy bejön egy nő, így marad a levegőnek nézés.
2014. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem udvarol egy nős férfi, bár tudja, hogy én sem akarok tőle semmit, és ő is mindig azt mondja, hogy úgysem lehetne. De folyamatosan bókol, nem tud szó nélkül elmenni mellettem.
2014. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Akarattal hozzuk a tudtodra.
2014. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 intrepid ***** válasza:
25%
Én sokat udvarolgatok teljesen esélytelen hölgyeknek, mindketten tudjuk, hogy soha semmi nem lesz a dologból, (család, gyerek, stb), mégis jólesik egy pillanatra mindkettőnknek. Legyezgeti az ő hiúságát, hogy észrevette egy férfi, nekem tréning, hogy gyakorlatban maradjak, az igazi helyzetekre. Ez inkább csak évődés.
2014. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetben az a legokosabb, ha a férfi kerül mindenféle érintkezést, legyen az testi vagy lelki. Ugyanakkor szerintem észre lehet venni az ilyesmit, azaz egy férfi ha nem akarja, akkor is tudtára adja egy nőnek, hogy bejön neki. Ha látszik, hogy nem akar semmit, nem érdemes foglalkozni vele. Meg amúgy sem. :)
2014. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "nyilván nem lehet".
2014. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben van.
2014. dec. 24. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Most, hogy mondod, tulajdonképpen ilyen is volt már hosszú, zavaros életem során.

Simán meggyilkoltam magamban, meggyászoltam, elástam, marha mélyre.

Most is ott van, az emléke biztosan, de emlékként, - nem nőként.

2014. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!