Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válóok lenne ha a férjed már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok lenne ha a férjed már nem akarna többé bejelentett munkahelyen dolgozni, hanem beérné azzal ha bejelentés nélkül vállal munkát?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint nem lehet bejelentett helyet találni, illetve ha van is az alig fizet.

Évek óta nincs hosszabb távon bejelentett munkahelye, a leghosszabb idő 5 hónap volt.

Hiába kérem, hogy keressen bejelentett helyet, hogy biztonságban érezhessem a családot.


2014. dec. 27. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem..

Az lenne válóok, ha nem akarna dolgozni, nem lenne ambíciója..stb


De teljesen mindegy én mit gondolok,mha te nem úgy érzed,més neked nem felel meg.

2014. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

"Évek óta nincs hosszabb távon bejelentett munkahelye, a leghosszabb idő 5 hónap volt.

Hiába kérem, hogy keressen bejelentett helyet"


Gondolom te még inkább gyerek lehetsz, ha azt hiszed, hogy a munkavállaló dönt, hogy bejelentsék, vagy ne.

Vagy úgy gondolod, te majd eltartod addig, amíg valahol be nem jelentik?

Anyám, kik közé keveredtem?

2014. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Igazából nem értem. Végülis dolgozik, tehát nem a nem akarás dolog van porondon. A bejelentett munka is lehet bármikor bizonytalan kimenetelű. Nekünk bejelentett van, mégsem érzem sokszor biztonságban a családot. Nyugdíjunk meg már úgysem lesz, szóval max. a TB miatt lenne jó a bejelentett, de ha egyébként nem bejelentettként is keres annyit, hogy hatezer forintot befizessen, hogy legyen ellátás, szerintem édes egy mindegy. Szomorú, ha egy kapcsolat ezen áll, vagy bukik.
2014. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, az lenne, de eleve nem kezdenék olyan férfival, akinek nincs olyan képzettsége, szaktudása, munkatapasztalata, amivel ne kapna bárhol, bármikor bejelentett és stabil munkát.
2014. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Igen. Ugyanis semmire nem lehetne igy jutni. Ha beteg, semmi jovedelme, ha pl lakashitel kellene, nincs mire, ha ne adj isten valasra kerul a sor, gyerektartast nem fizetne....

Keresni kell. Nekem sosem volt olyan munkahelyem, ahol ne lettem volna bejelentve rendesen, pedig vendeglatasban dolgoztam es nem csak hu de nagyon jo helyeken.

2014. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem, de egy házassági szerződést mindenképpen napirendre tűznék...
2014. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Azert az erdekes, hogy tt a tobbsegnek normalis a lopas es a csalas.... Merthogy a fekete munka az.
2014. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak nem a lehetőségek városában élsz, akkor gyakorlatilag mindent elvállalsz ha nem akarsz éhen halni. Nagyon sokan örülnek;, ha van munka és kap érte fizetést. Ha meg pattog a főnöknek, akkor lesz helyette más munkaerő.. Úgyhogy kedves utolsó, ezen el lehet ezen gondolkozni, mielőtt más feje felett pálcát törsz..
2014. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

4es, akkor ne sok jóra számíts.


Utolsó. Nekünk csak a 'normális', ami a drága kormányunknak is az.

2014. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem utolsó, 7es.
2014. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!